hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

Чому привезти вторсировину безкоштовно недостатньо для стабільної роботи станції

Питання, яке ми найчастіше чуємо від нових людей, які ще не до кінця розуміютm специфіку нашої роботи: «Я ж привожу вам вторсировину і віддаю безкоштовно, чому ви ще маєте фінансові проблеми? Як тоді працюють заготівельники, які ще й гроші платять людям?»

Усе просто. Прибутки, які ми отримуємо від продажу вторсировини, не покривають навіть третину витрат станції (не кажучи вже про витрати всієї організації).

Пояснюємо детально, чому все так.

На старт, увага, «УБС Компост»!

Друзі,  ми починаємо свій перший проєкт компостування! Ви так часто запитували нас, що ж робити з органікою, що ми не могли не придумати зручне рішення для вас. 

Отож, зустрічайте новий WOW-проєкт, який ми запускаємо разом із українськими розробниками додатку BioBin.

Проєкт працюватиме за принципом поворотної тари, тож збирати органіку буде точно в кайф. А використовуючи додаток, усе буде схоже на гру, яка в результаті покаже, який шматок свого бюджету ви зекономили. Завантажуйте додаток в Google Play, щоб переконатися в цьому.

Запускаємо першу соціальну франшизу

Бомбезний початок серпня! Разом із Franchise Group ми запускаємо першу соціальну франшизу!

Мрія стає реальністю завдяки шаленій підтримці Franchise Group, які в честь свого 8-го дня народження дарують нам підготовку пакету франшизи. 

Команда Franchise Group створила більш ніж 500 франшиз для таких відомих компаній як «Еко-Лавка», «Франс.уа», «Сімейна Пекарня», Salateira, G.Bar, «Cім’я ресторанів Борисова», «Шериф», CSD. А тепер вони допоможуть масштабувати соціальний проєкт, який вчить людей відповідально поводитися зі своїми відходами й розділяти сміття.

Приймаємо дрантя поштою та УБС кур’єром

Із 23 липня 2020 року безнадійно зношені одяг і взуття ми прийматимемо не тільки у вихідні, а й кожного робочого дня на станції. Але й це ще не все! Тепер ми приймаємо одяг і УБС Кур’єром, і поштою. А тепер деталі, просимо уважно їх прочитати.

Загальне правило для всіх опцій: усі речі мають бути чистими й сухими.

Нові правила паркування на території станції!

У нас нові правила паркування на території станції!

Скажемо одразу — це не наша забаганка, це вимога орендодавця і ми не можемо ігнорувати його прохання до нас.

Відтепер паркуватися можна ТІЛЬКИ на паркомісцях із помітками «УБС». Паркуватися біля паркану не можна. Паркуватися на парковках інших орендарів — не можна.

Маніфест No Waste

Наша ціль — нуль відходів на звалищах!

Це сортування упаковки, компостування органіки, утилізація небезпечних відходів і високотемпературне спалювання неліквідного сміттєвого залишка.

Як працюватиме станція

Готуємося до першого «відкриття» після карантину в тестовому режимі.

Одразу попередимо: це відкриття буде не таким, до якого ми всі звикли. Через очевидні обставини й законодавчі обмеження всі публічні простори або зачинені, або працюють, дотримуючись певних правил. Усе це для того, щоб не створювати ризиків подальшого поширення епідемії.