hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

Чому привезти вторсировину безкоштовно недостатньо для стабільної роботи станції

Питання, яке ми найчастіше чуємо від нових людей, які ще не до кінця розуміютm специфіку нашої роботи: «Я ж привожу вам вторсировину і віддаю безкоштовно, чому ви ще маєте фінансові проблеми? Як тоді працюють заготівельники, які ще й гроші платять людям?»

Усе просто. Прибутки, які ми отримуємо від продажу вторсировини, не покривають навіть третину витрат станції (не кажучи вже про витрати всієї організації).

Пояснюємо детально, чому все так.

Нові правила паркування на території станції!

У нас нові правила паркування на території станції!

Скажемо одразу — це не наша забаганка, це вимога орендодавця і ми не можемо ігнорувати його прохання до нас.

Відтепер паркуватися можна ТІЛЬКИ на паркомісцях із помітками «УБС». Паркуватися біля паркану не можна. Паркуватися на парковках інших орендарів — не можна.

Просимо залишати свої машини на території перед заїздом у ворота, там є досить багато місця, де (ми сподіваємося) помістяться всі наші відвідувачі. Важлива деталь — не можна паркувати машини на території біля заїзду поруч із синім парканом (останнє фото), там заїжджає великогабаритний транспорт і йому потрібно багато місця.

Розуміємо, що багатьом такий варіант може бути незручним, але наразі у нас немає виходу з цієї ситуації. Дуже просимо вас поставитися з розумінням. Віримо, що ці зміни не завадять сортуванню.

 

Як працюватиме станція

Готуємося до першого «відкриття» після карантину в тестовому режимі.

Одразу попередимо: це відкриття буде не таким, до якого ми всі звикли. Через очевидні обставини й законодавчі обмеження всі публічні простори або зачинені, або працюють, дотримуючись певних правил. Усе це для того, щоб не створювати ризиків подальшого поширення епідемії.

УБС кур’єр

Цьому місту потрібен герой! Якщо ви не маєте змоги прийти до нас — ми самі прийдемо по вашу вторсировину. У цей непростий час віримо, що ви не покинете ваші «шуршики» напризволяще.