hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

ПРОЕКТИ

Громадські станції сортування

Першу маленьку станцію сортування ми відкрили на початку 2017 року.

Вона була розташована у підвалі на М.Максимовича.

І вже наступного року ми відкрили другу станцію — велику і сучасну на майже 300 кв м на Саперно-Слобідській, 25. 

Громадська станція сортування — це в першу чергу освітня платформа, яка змінює звички людей і формує нові навички. Змінює уяву про сміття, бо коли сортуєш — сміття зникає. І ми це доводимо наочно — в просторі станції чисто, тут збирається сучасна тусовка небайдужих людей. Особливо радіємо зустрічати на станції сортування батьків з дітьми.

Освіта 

Що ми робимо?

  • Організовуємо екскурсії для дітей і дорослих  на станцію сортування .
  • Проводимо виїзні лекції про сортування для дітей та молоді — в дитсадках,  школах, ВНЗ.
  • Проводимо лекції для команд — в офісах, на підприємствах, в державних установах.
  • Розробляємо навчальні курси разом з колегами: ВУМ online та Prometheus
  • Розробляємо навчальні постери.
  • Беремо участь у круглих столах і дискусіях.

Адвокація 

Важливий напрямок нашої роботи — це сприяння системним змінам на рівні держави. Зробити це можна через появу досконалого законодавства, яке сприяє налагодженню ефективного роздільного збору, економічному обмеженню одноразових пластиків. Нам також доводиться ретельно слідкувати за усіма ініціативами депутатів, щоб вчасно запобігти появі шкідливих для довкілля законодавчих ініціатив.

Що ми зробили?

Проекти з партнерами

Реалізація наших ідей була б неможлива без фінансової підтримки. Саме тому ми беремо участь у грантових конкурсах, робимо спільні проекти з відповідальним бізнесом, щоб створювати станції сортування і яскраві навчальні матеріали, продемонструвати можливості переробки, переконати людей в необхідності розділяти відходи.

Проект з Pernod Ricard  

Проект з GIZ  

Проект з Фундація Кока-Кола  

Проект з Phillip Morris  

Проект з GGF  

Проект з ТМ Яготинське  

Проект з БФ Помогатор  

Проект з Сільпо  

Якщо ви зацікавлені зробити з нами спільний проект — напишіть нам — hello@nowaste.org.ua

Сортування на подіях

Кожна масова подія — фестиваль, конференція, корпоратив — має наслідки у вигляді тонн відходів — упаковки, залишків їжі, одноразового посуду. Ми вирішили допомогти подіям бути більш відповідальними — консультуємо, як разом з кейтерінгом не утворити зайвого пластику, як налагодити збір скла, паперу, пластику та інших придатних для переробки упаковок, зібрати неспожиту їжу і передати тим, хто її потребує.

Ця послуга платна, щоб дізнатися подробиці напишіть нам — hello@nowaste.org.ua

NO WASTE shop

Ми не тільки вчимо сортувати, але і допомагаємо назавжди позбутися одноразового у своєму житті. В нашій крамниці можна придбати  свою чашку для кави, пляшки для води, шоппери і некульки, книги для дітей і дорослих і свою першу зубну щітку з бамбуку.

Товари можна придбати як в он-лайн крамниці, так і в оффлайн — крамниця є на станції сортування No Waste Recycling Station, продаж деяких популярних товарів відбувається в Альтруїст і у Всі. Свої. Дім та Декор.

Що нас відрізняє від інших схожих крамниць? Прибуток від продажу ми спрямовуємо на покриття витрат громадської станції сортування та її розвиток. Купуй і підтримуй — все просто.