hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

ПРОЄКТИ

Громадські станції сортування

Першу маленьку станцію сортування ми відкрили на початку 2017 року.

Вона була розташована у підвалі на М.Максимовича.

І вже наступного року ми відкрили другу станцію — велику й сучасну, майже 300 м², на Саперно-Слобідській, 25. 

Громадська станція сортування — це передусім освітня платформа, що змінює звички людей і формує нові навички. Змінює уявлення про сміття, бо коли сортуєш — сміття зникає. І ми це доводимо наочно: в просторі станції чисто, тут збирається сучасна тусовка небайдужих людей. Особливо радіємо зустрічати на станції сортування батьків із дітьми.

Освіта 

Що ми робимо?

  • Організовуємо екскурсії для дітей і дорослих на станцію сортування.
  • Проводимо виїзні лекції про сортування для дітей і молоді — в дитсадках, школах і ВНЗ.
  • Проводимо лекції для команд — в офісах, на підприємствах, у державних установах.
  • Розробляємо навчальні курси разом з колегами: ВУМ online та Prometheus
  • Розробляємо навчальні постери.
  • Беремо участь у круглих столах і дискусіях.

Адвокація 

Важливий напрям нашої роботи — сприяння системним змінам на рівні держави. Зробити це можна завдяки появі досконалого законодавства, що допомагає налагодити ефективний роздільний збір та економічно обмежувати виготовлення одноразових пластиків. Нам також доводиться ретельно слідкувати за всіма ініціативами депутатів, щоб вчасно запобігти появі шкідливих для довкілля законодавчих ініціатив.

Що ми зробили?

Проєкти з партнерами

Реалізація наших ідей була б неможлива без фінансової підтримки. Саме тому ми беремо участь у грантових конкурсах, робимо спільні проєкти з відповідальним бізнесом, щоб створювати станції сортування та яскраві навчальні матеріали, продемонструвати можливості переробки та переконати людей в необхідності розділяти відходи.

Проєкт із GIZ  

Проєкт із Фундація Кока-Кола  

Проєкт із GGF  

Проєкт із ТМ Яготинське  

Проєкт із БФ Помогатор  

Проект із Сільпо  

Якщо ви зацікавлені зробити з нами спільний проєкт — напишіть нам: hello@nowaste.org.ua

NO WASTE shop

Ми не тільки вчимо сортувати, а й допомагаємо назавжди позбутися одноразового у своєму житті. В нашій крамниці можна придбати свою чашку для кави, пляшки для води, шоппери й некульки, книги для дітей і дорослих та свою першу зубну щітку з бамбука.

Товари можна придбати як в онлайн крамниці, так і оффлайн — крамниця є на станції сортування No Waste Recycling Station. Продаж деяких популярних товарів відбувається в Альтруїст і у Всі. Свої. Дім та Декор.

Що нас відрізняє від інших схожих крамниць? Прибуток від продажу ми спрямовуємо на покриття витрат громадської станції сортування та її розвиток. Купуй і підтримуй — все просто.