hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

ЛЕКЦІЇ ТА ЕКСКУРСІЇ

Лекції для працівників офісів, коворкінгів, великих і малих команд, школярів і дошкільнят

Розповідаємо, як за декілька простих кроків зробити свій офіс більш «зеленим», вчимо сортувати прямо тут і зараз. Ми навчаємо й допомагаємо розібратися в темі сортування та свідомого споживання. 

  • Лекції для дітей від 4 років: прийдемо до вас у школу чи садочок, організуємо екологічний урок і подискутуємо на важливі теми. Відповідаємо на листи швидко: hello@nowaste.org.ua
  • Лекції для бізнесу: для офісів, коворкінгів, підприємств, ресторанів, салонів. Якщо у вас є особливий запит — ми знайдемо нестандартне рішення. Просто пишіть, як є: hello@nowaste.org.ua

Якщо забажаєте, ми проведемо навчання онлайн через додаток ZOOM.

Екскурсія у нас на станції

Розповідаємо, як почати сортувати, куди відправляються всі типи вторсировини, що з неї роблять потім, показуємо «закулісся» й розкриваємо трохи секретів. Відповідаємо на питання і ділимось лайфхаками. З нами ваше життя вже не буде таким, як раніше.

Тривалість екскурсії — 1 година

Щоб взяти участь в екскурсії, будь ласка, заповнюйте анкету. Ми обов’язково зв’яжемося з вами, розповімо всі деталі й підберемо найкращий варіант. Або просто напишіть нам: hello@nowaste.org.ua.

Вартість: 300 грн для дорослого та 150 грн для дітей від 5 до 18 років.

Новачку може здаватися, що сортування — це складно, але насправді найбільший виклик — просто почати. Ми готові допомогти вам зробити цей перший крок. Завжди чекаємо на ваші листи: hello@nowaste.org.ua.