hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

ПЛАСТИК ПОШТОЮ

Що робити, якщо ви живете не у Києві, хочете сортувати, але не впевнені у відповідальності місцевих операторів, які надають послугу роздільного збору? Або, якщо вам немає куди здати неліквідні пластики на утилізацію?

УБС створила для вас рішення!

Тепер нам можна переслати зібрані відходи упаковки поштовими службами доставки.

Упаковку можна відправити на переробку (якщо вона переробляється) або на високотемпературне спалювання (якщо вона неліквідна).

⚡️ПОШТОЮ ПРИЙМАЄМО ВСЮ ВТОРСИРОВИНУ І НЕЛІКВІД, ОКРІМ СКЛА (воно надто важке). ⚡️

🎁 Як відправити пластики поштою:

Щоб оформити відправку заповніть, будь ласка, он-лайн форму: https://forms.gle/HHRGYZ3t7vSAipoa9

і ми зв’яжемось із вами максимально швидко. Заявки, які ви надішлете нам після 19 години, ми опрацюємо наступного дня.

ВАЖЛИВО: Якщо ви заповнили форму і протягом дня не отримали відповіді — будь ласка, перевірте папку «спам». Іноді наші листи потрапляють туди і чекають на вас там, поки ви переживаєте і ми переживаємо.

Будь ласка, уважно прочитайте всі правила і умови нижче. Вони необхідні для налагодження чіткої роботи з пластиковою упаковкою.

Після уточнень і оплати ви надсилаєте нам посилки — і ура! Ви припинили рух свого пластику у довкілля, тож вітаємо, тепер ви в NO WASTE команді!

 🚛 Правила прийому:

  1. Приймаємо виключно чисте і сухе, перелік тут.
  2. У разі, якщо в посилці буде брудна упаковка ми, на жаль, вимушені будемо повернути посилку адресату та надалі не будемо приймати замовлення від вказаного контакту.
  3. Приймаємо у картонних коробках до 30 кг.

❌ Не приймаємо:

  1. Не приймаємо скло.
  2. Не приймаємо пластики, які контактували з небезпечними рідинами і матеріалами (пестициди, гербіциди, важкі метали тощо).
  3. Не приймаємо батарейки, термометри, ртутьвмісні лампи.
  4. Не приймаємо пластики медичної сфери (шприци, катетери тощо).
  5. Не приймаємо пластики, які контактували з рідинами тіла — кров’ю, виділеннями, слиною і т.д. (підгузки, гігієнічні жіночі засоби, серветки, рушники і підстилки тощо).
  6. Не приймаємо брудні пластики (містять зіпсовані їжу, напої, землю, якщо їх знайшли на вулиці) і такі, які мають неприємний і різкий запах.
  7. не приймаємо текстиль.

Важливо! Всі відправлення можуть бути надіслані тільки фізичною особою, навіть якщо пересилку ініціює юридична особа. Наші працівники будуть уважно досліджувати вміст кожної посилки на предмет порушення правил.

💰 Вартість послуги:

Вартість 1 посилки (до 30 кг з найдовшою стороною коробки до 70 см) становить 200 грн. В цю ціну включені податки, робота менеджерів по організації всього процесу, робота інших працівників, які займаються пересортуванням, відвантаженням, пресуванням, вартість високотемпературного спалювання неліквідних пластиків, а також інші витрати, пов’язані зі зберіганням та підготовленням відходів до переробки або утилізації.

Увага! Послуги поштового відправлення оплачується окремо відправником згідно тарифів компанії, яка надає такі послуги.

📦 Як розрахувати кількість посилок:

Одна посилка до 30 кг, з найдовшою стороною коробки до 70 см, приблизно еквівалентна одному сміттєвому пакету на 120 л. Будь ласка, порахуйте кількість таких пакетів і заповніть відповідне поле у формі, яку надішле наша менеджерка.

Укрпошта — до 30 кг (найдовша сторона коробки 70 см). Забираємо з відділення.

Нова пошта — до 20 кг (найдовша сторона коробки 47 см). Забираємо з відділення.

Нова пошта — до 30 кг (найдовша сторона коробки 70 см). Лише курь’єрська доставка на станцію.

Вже відправили пластик поштою?

Вітаємо! Тепер ви в NO WASTE команді!