УБС кур’єр

Цьому місту потрібен герой: коли ви не маєте змоги прийти до нас — ми самі прийдемо по вашу вторсировину.

В цей непростий час віримо, ви не покинете ваші шуршики напризволяще. 

З 18-го березня станція на карантині, але ми не залишимо вас без рішення для зручного сортування: запускаємо УБС Кур’єра! 

Все ще простіше, ніж раніше: 

заповніть форму заявки на вивезення: https://forms.gle/5CyRTmz2VXLLo9S3A 

Чуєте? А це ми вже вам пишемо для підтвердження і уточнення деталей, а невдовзі і наш бус буде у вас під під’їздом. А ще можемо біопакетів чи зубних щіток захопити для вас. 

Краще проводити час вдома з чистим балконом, правда ж?

Деталі: 

  • УБС Кур’єр — це як ДОСОРТУЮ тільки краще, бо ви не витрачаєте кошти для поїздки на станцію + бонусна безкоштовна доставка товарів у місті Києві.
  • Вся вторсировина і пластикові відходи на спалювання мають бути сухими і чистими — це MUST HAVE.
  • У нас зараз довгий список і стандартне очікування займає 8-9 днів. Наша команда працює по 12 годин на день, щоб все організувати. Тож просимо нас прийняти, пробачити і ми вже ось-ось у вас.
  • Запакуйте все разом у 120-літрові пакети (або поліпропіленові мішки для будівельного сміття), так вам і нам буде простіше порахувати їх вартість.
  • Забираємо від 2 пакетів. Їхати за 1 неекологічно і дуже витратно по часу, поки ми заберемо по 1 у всіх, у вас вже назбирається декілька нових. Тому просимо збирати трохи довше вторсировину і викликати нас.
  • Кур’єр забирає пакети біля під’їзду, він не піднімається на поверх.

Після заповнення форми з вами зв’яжеться наша менеджерка, з’ясує деталі для оплати і запропонує зручний часовий проміжок для вивозу пакетів. 

Кур’єр забирає все, що у звичайний час ми приймаємо на станції — і на переробку, і на спалювання. Повний список ось: http://bit.ly/2HJwITi

Ви можете залишити вторсировину у консьєржа, якщо вам так зручно. 

Просимо звернути увагу, що формування маршрутного листа займе 3-5 днів, щоб ми набрали заявки і прорахували маршрут максимально оптимально. 

Нагадуємо, що у нас працює наша постійна послуга ПЛАСТИК ПОШТОЮ http://bit.ly/35VK6gC. Вона доступна у звичному режимі без змін. Це особливо актуально для тих, хто живе у передмісті, або в інших містах України.

Із закриттям станції нам особливо складно справлятися з витратами (зарплати працівників, оренда) і ваша допомога нам зараз сильно потрібна. 

Підтримайте свою громадську станцію під час карантину комфортною сумою:  http://bit.ly/2K9kZyI