УБС кур’єр

Цьому місту потрібен герой! Якщо ви не маєте змоги прийти до нас — ми самі прийдемо по вашу вторсировину. У цей непростий час віримо, що ви не покинете ваші «шуршики» напризволяще. 

Із 18-го березня станція на карантині, але ми не залишимо вас без рішення для зручного сортування: запускаємо УБС Кур’єра! 
Усе ще простіше, ніж раніше: заповніть форму заявки на вивезення.

Чуєте? Це ми вже вам пишемо для підтвердження й уточнення деталей, а невдовзі наш бус прибуде до вашого під’їзду. А ще можемо біопакетів чи екологічних зубних щіток прихопити для вас. 
Краще проводити час вдома з чистим балконом, правда ж?

Деталі

  • УБС Кур’єр — це як послуга «Досортування» тільки краще. Бо ви не витрачаєте кошти для поїздки на станцію та отримуєте бонусну безкоштовну доставку товарів у Києві.
  • Уся вторсировина і пластикові відходи на спалювання мають бути сухими і чистими — це MUST HAVE.
  • У нас зараз довгий список, тож стандартне очікування займає 7–9 робочих днів. Наша команда працює по 12 годин на день, щоб все організувати. Тож просимо нас зрозуміти й підтримати — і ми вже ось-ось у вас.
  • Запакуйте все разом у 120-літрові пакети (або поліпропіленові мішки для будівельного сміття). Так вам і нам буде простіше порахувати їхню вартість.
  • Забираємо від 2 пакетів. Їхати по 1 — неекологічно й дуже часозатратно, бо поки ми заберемо по 1 у всіх, у вас вже назбирається декілька нових. Тому просимо збирати вторсировину трохи довше й викликати нас, коли накопичили її вдосталь.
  • Кур’єр забирає пакети біля під’їзду, він не піднімається на поверх.
  • Вартість сервісу «УБС Кур’єр»: 250 грн за 1 пакет об’ємом 120 л.

Із 23 липня 2020 року ви можете замовити ще й вивезення безнадійного одягу і взуття на відповідальну утилізацію.

Безнадійний — виключно такий, що зовсім непридатний для носіння. Всі речі, які ще можна носити, просимо вас передавати людям, які їх потребують.

Вартість сервісу «Безнадійний Одяг»: 300 грн за один пакет об’ємом 120 л.
Замовлення приймаємо ВІД ДВОХ пакетів.

ВИНЯТОК ІЗ ПРАВИЛ: якщо ви замовляєте одночасне вивезення 1 пакета «УБС Кур’єр» і 1 пакета «Безнадійний Одяг», ви також отримуєте наш сервіс вивезення. Обирайте цю опцію у формі заявки.

Правила прийому безнадійного одягу

Зношений одяг, взуття, сумки та м’які іграшки мають бути сухими й чистими, інакше ми повернемо їх назад.

Великі металеві деталі треба відокремити, дрібний металевий декор можна НЕ відділяти, якщо він є частиною одягу (наприклад, замки, ґудзики тощо). Важливо: з іграшок обов’язково відділіть усі металеві частини та батарейки.

Після заповнення форми з вами зв’яжеться наша менеджерка, з’ясує деталі для оплати й запропонує зручний часовий проміжок для вивозу пакетів. 
Кур’єр забирає все, що у звичайний час ми приймаємо на станції — і на переробку, і на спалювання.

Ви можете залишити вторсировину в консьєржа, якщо вам так зручно. 

Просимо звернути увагу, що формування маршрутного листа займе 3–5 днів, щоб ми набрали заявки і максимально вдало прорахували логістику. 

Нагадуємо, що у нас працює наша постійна послуга «Пластик Поштою». Вона доступна у звичному режимі без змін. Це особливо актуально для тих, хто живе у передмісті або в інших містах України.

Із закриттям станції нам особливо складно справлятися з витратами (зарплати працівників, оренда), тому ваша допомога нам зараз потрібна як ніколи. 

Підтримайте свою громадську станцію під час карантину комфортним для вас внеском.