Приймаємо дрантя поштою та УБС кур’єром

Із 23 липня 2020 року безнадійно зношені одяг і взуття ми прийматимемо не тільки у вихідні, а й кожного робочого дня на станції. Але й це ще не все! Тепер ми приймаємо одяг і УБС Кур’єром, і поштою. А тепер деталі, просимо уважно їх прочитати.

Загальне правило для всіх опцій: усі речі мають бути чистими й сухими.

Приносьте старий одяг, м’які іграшки та взуття, сумки. Не переймайтеся, якщо речі будуть у геть непридатному для носіння стані: саме такі ми й приймаємо! Головне, щоб усе було ЧИСТЕ. Брудні речі ми просто не візьмемо.

Великі металеві деталі треба відокремити, дрібний металевий декор можна НЕ відділяти, якщо він є частиною одягу (наприклад, замки, ґудзики тощо).
Важливо: з іграшок обов’язково відділіть усі металеві частини та батарейки.

Прийом одягу на станції

Прийматимемо з вівторка по неділю у робочий час станції. Здавати його потрібно в окремі пакети, які можна буде взяти в консультантів.
Вартість послуги залежить від об’єму пакета:
Пакет 120 л — 250 грн
Пакет 60 л — 125 грн
Пакет 20 л — 50 грн

Прийом поштою

Вартість послуги: 250 грн за пакет 120 л (або коробку до 30 кг) + послуги поштового оператора.
Тепер зручно обрати опцію прямо у формі заявки ПЛАСТИК Поштою (з часом дамо цьому сервісу більш універсальну назву).

Прийом УБС Кур’єром

Вартість послуги: 250 грн за пакет 120 л
Також обирайте цю опцію прямо у формі заявки УБС Кур’єр

Дуже просимо передавати на утилізацію ВИКЛЮЧНО ті речі, які вже ніяк не можна подарувати тим, хто їх потребує. Пам’ятайте, що в хорошому стані одяг приймає магазин «Ласка» й організація «Червоний Хрест України».

Текстильні вироби в задовільному стані можна передати у притулки для тварин. Особливо цінними для них будуть простирадла й ковдри. А нам сміливо приносьте речі, що вже точно нікому не стануть у нагоді.