Приймаємо РР5 на переробку, а не на спалювання

Друзі, ми помітили, що хтось із вас пропустив справжню ВАУ-новину!

Тому нагадуємо. Під час карантину ми почали приймати РР5 на переробку, а не на спалювання.


Що ж таке цей РР5 і де його знайти?
Зазвичай це упаковки з-під сметани, йогуртів, сирів, печива й інших речей. Це може бути звичайне пластикове відро або ж упаковка від улюбленого сиру. Шукайте маркування на дні виробів, зазвичай десь там ховається той самий трикутничок із цифрою «5».

Весь зібраний РР5 буде перетворений на гранулу, з якої потім вироблятимуть найрізноманітніші речі — від дюбелів до горщиків для вазонів.

«Шуршики» продовжуємо приймати на спалювання.

Для них ще не знайшли надійного переробника, але віримо, що він існує. А поки що закликаємо вас мінімізувати споживання товарів у такій упаковці й обирати краще упакування.

РР5 на вигляд схожий на такі ж упаковки з іншого пластику — PS6.

Саме тому так важливо відшукати той самий трикутничок. Якщо його там немає, або стоїть PS6 — такі упаковки складайте на спалювання.

Іграшки не завжди зроблені з РР5.

Важливо знайти трикутник РР5 або на коробці, або на самій іграшці. Якщо знака немає — таку іграшку (без батарейок і металевих деталей всередині) треба покласти в пакет на спалювання. Уважно обирайте іграшки ще під час покупки, адже наявність маркування — це безпека для вашої дитини. Неякісні іграшки роблять із суміші полімерів, вони мають неприємний стійкий запах хімії і можуть нашкодити здоров’ю.