На старт, увага, «УБС Компост»!

Друзі,  ми починаємо свій перший проєкт компостування! Ви так часто запитували нас, що ж робити з органікою, що ми не могли не придумати зручне рішення для вас. 

Отож, зустрічайте новий WOW-проєкт, який ми запускаємо разом із українськими розробниками додатку BioBin.

Проєкт працюватиме за принципом поворотної тари, тож збирати органіку буде точно в кайф. А використовуючи додаток, усе буде схоже на гру, яка в результаті покаже, який шматок свого бюджету ви зекономили. Завантажуйте додаток в Google Play, щоб переконатися в цьому.

Як працюватиме УБС Компост?

– Ви отримуєте на касі станції прозоре відерце з кришкою для збору органічних залишків ємністю 10 л, в якому буде біорозкладний пакет «Біосфера» й наліпка з правилами компостування. В одну родину — 1 акційне відерце. 

– У спеціальний журнал ми вносимо ваші дані, ви ставите під ними підпис, обіцяючи сумлінно збирати органіку на компостування.
– Забираєте порожнє відерце додому, а повертаєтеся до нас уже тоді, коли воно наповниться органікою. Оплачуєте послугу на касі й отримуєте взамін нове й чисте відро. Тож ви продовжуєте збирати харчові відходи, а ми самі подбаємо, щоб із зібраної сировини вийшов якісний компост. Миття відерець ми теж беремо на себе. Круто, правда?
– Субота й неділя — у цей час чекатимемо вас із наповненими відерцями. Поки що прийом буде тільки у вихідні.

Як отримати відерце?

– Перші 100 охочих отримають одне відерце безкоштовно. Все, що треба — підписатися на інстаграм-сторінку додатку BioBin. Приходите на станцію в цю п’ятницю, 7 серпня, й отримуєте від нас ємність.
– Ті, хто довго вагався й кому не вистачило акційних відерець, мають сплатити 100 грн застави за кожне відерце. Також, якщо вашій родині мало 1 акційного відра, то за друге відро доведеться внести заставу. Якщо раптом ви передумаєте збирати органічні відходи, ви просто повертаєте нам цілу й неушкоджену ємність, а ми вам — ваші кошти. Тому і заносимо ваші дані у журнал під час видачі.

Відерця починаємо роздавати з 7 серпня, а приймати органічні відходи — з 15 серпня.

Скільки це коштує?

90 грн — саме стільки коштуватиме одна здача зібраних органічних залишків. За ці кошти ми будемо мити й сушити відерця, стежити за якістю вуличного компосту та дбати, щоб жоден охочий збирати органіку не залишився без нашої уваги.

Що буде із зібраною органікою?

Коли зібрана сировина у нашому вуличному компостері перетвориться на компост, ми подаруємо його вам — надамо кожному користувачу послуги по відерцю поживного добрива для кімнатних рослин.

Із послугою УБС Компост ваш смітник точно стане порожнім! Хороша справа для вас, найкраще «Дякую!» для довкілля.


Результати опитування, проводеного серед відвідувачів станції NoWaste Recycling Station упродовж червня.