Розпочинаємо прийом одягу на утилізацію високотемпературним спалюванням

Розпочинаємо прийом одягу на утилізацію високотемпературним спалюванням. 

Відразу важливо: ця акція буде діяти НЕ на постійній основі, одяг прийматимемо в ПЕРШІ ВИХІДНІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ. Слідкуйте за нашими новинами. 

Вперше збирати одяг та взуття на високотемпературне спалювання будемо в ці вихідні, 29 лютого.

А тепер все по порядку. 

Де і коли

Станція NoWasteRecyclingStation на вул. Саперно-Слобідська, 25

Прийом відбуватиметься безпосередньо на рампі перед входом на станцію. 

29 лютого — 1 березня, з 10:00 до 15:00

Що саме і як приймаємо

Приймаємо старий одяг та взуття. Може бути у геть не придатному стані, але приносьте, будь ласка, лише ЧИСТІ речі. Старі плями, які не взяла пральна машина — ок, а от їжа чи інші речі про які ми не будемо говорити, бо ми всі пристойні люди, — не ок.

Металеві деталі, декор можна НЕ відділяти, якщо вони незначні та є частиною одягу (наприклад, замки, гудзики тощо). 

Консультанти допоможуть вам пересипати все у наші пакети та перевірять вміст (для того, щоб переконатися, що там дійсно чисті речі і немає заборонених предметів).

Окремо на повторне використання в цей день будемо приймати:

  • Шкарпетки у хорошому стані для безпритульних людей, передамо їх організації «Молодь за мир». Шкарпетки мають бути чисті, парні, цілі і лише для дорослих (не менші 36 розміру).
  • Джинси для upcycling проекту «Клаптик фешн». З них потім зроблять новий одяг.
    ВАЖЛИВО: підходять джинси без стрейчу, лосіни/легінси/стрейчеві джинси приносити НЕ потрібно. 

Скільки коштує

Ця опція платна, оскільки включає в себе роботу по прийому, досортуванню, логістиці та відповідальній утилізації високотемпературним спаленням на підприємстві Тарком, що також коштує грошей. 

Під час прийому одягу консультанти допоможуть вам перекласти його у відповідного розміру пакет, щоб визначити його вартість (в залежності від об’єму пакету буде відповідна ціна): 

    

Пакет 120 л — 250 грн

Пакет 60 л — 125 грн

Пакет 20 л — 50 грн

Додатково оплачувати пакет не потрібно. 

Де буде утилізуватись одяг?

Після перемовин з прямим утилізатором (це важливо, що наш партнер має власне обладнання і не є посередником у наданні таких послуг) ми домовились про те, щоб приймати на високотемпературну утилізацію і текстиль. Знаємо, що дуже багато людей питають у нас про те, куди його дівати, особливо, якщо йде мова про синтетичні і змішані тканини, саме тому для нас було важливо знайти надійного партнера. Ним стало підприємство «Тарком», яке займається утилізацією нашого неліквідного пластику, а тепер також буде забирати в нас на утилізацію одяг і взуття.

Детально про співпрацю і технології заводу писали ось тут.

Нотатка від нашої команди.

Дуже просимо приносити той одяг, який вже ніяк не можна передати комусь. Пам’ятайте, що в хорошому стані одяг приймає магазин «Ласка», організація «Червоний Хрест України». Детальніше про те, куди віддати старі речі у хорошому стані писали недавно тут.

Те, що в трохи гіршому стані можете передати у притулки для тварин.Особливо цінними для таких притулків є простирадла і ковдри. А нам принесіть вже те, що точно нікому не стане в нагоді.

Опція високотемпературного спалювання передбачена лише для тих речей і взуття, яке вже точно ні в якому разі не підлягає носінню і ми робимо це для того, щоб уникнути потрапляння таких відходів (які часто містять пластик у вигляді синтетичних тканин) на звалища.

Одяг поштою ми поки що не приймаємо.