Станція починає працювати у звичному для всіх режимі!

Маємо дуже важливі та приємні новини!

Із 3-го червня станція починає працювати у звичному для всіх режимі. Ну, майже звичному.

Понеділок і вівторок залишаються вихідними днями станції.
У середу, четвер і п’ятницю працюватимемо з 14:00 до 19:30.
У суботу та неділю з 10:00 до 15:30.


Зауважимо, що всі карантинні обмеження будуть з нами й надалі. А саме:

— обов’язкове носіння маски 

— температурний скринінг

— дотримання дистанції

— не більше 15 людей у просторі одночасно.

Чому не працювали по буднях раніше?

Щоб зберегти команду проєкту в складний період карантину, а також дати змогу нашим відвідувачам не припиняти сортування, знаходячись вдома, ми екстренно запустили опцію «УБС кур’єр». Весь цей час сортувальна зала була зайнята пересортуванням мішків, вивезених із ваших домівок, оскільки додаткового складу для цих робіт в нас не було. Всі мішки були на карантині (від 5 днів у відведеному місці на складі), перш ніж ми починали сортувати їхній вміст. Отже, ми виконували свої зобов’язання, досортовували пакунки від кур’єра, щоб звільнити простір станції. 

Чого нам коштувало повернутися до звичайного графіка?

За останній місяц було дуже багато запитань про те, коли станція запрацює у звичному режимі і по буднях. Як соціальні підприємці, ми розуміємо, що не зможемо вийти на докарантинний показник продажів та обслуговувати ту ж кількість відвідувачів, як і раніше. З об’єктивних причин — через черги та дистанцію —кількість гостей, які за один день встигають потрапити в простір станції скоротилася в тричі (!!!). Так само скоротилися й фінансові показники. Адже всі відвідувачі купують товари і замовляють в нас послуги. І все ж ми прийняли складне рішення: відкритися, щоб бути більш доступними для вас. 

Мусимо бути чесними — наразі ми зазнаємо великих збитків у зв’язку із забезпеченням роботи станції в умовах карантину, яку ми завжди дофінансовували додатковими послугами — лекціями, екскурсіями, івентами (які зараз не проводимо). 

Також за час карантину благодійні внески впали до критичного мінімуму. Саме тому зараз як ніколи просимо вас про допомогу. 

Підтримайте нас. Не дайте нам зупинитися. І ми завжди будемо відчиняти свої двері всім охочим, як і раніше. Думка про те, що ми не зможемо впоратися з фінансовими зобов’язаннями — наш страшний сон.

Особливо складними для нас є витрати на оренду і фонд оплати праці команди станції, які становлять 90 000 грн та 150 000 щомісяця.

Ми вирішили розпочати краудфандинг для покриття адміністративних витрат. Наш план — збирати 240 000 грн внесками щомісяця.

Ми раніше писали про наш фінансовий стан. Із того часу ситуація не покращала, а погіршала через карантин.

Як допомогти

Підпишіться на регулярний платіж просто зараз!

Найпростіше це зробити через чат-бот: він у декілька кліків здійснить перерахунок із картки. Відмінити внесок можна там же в два кліки.

Якщо ви вже підтримували нас — перевірте ваші налаштування, будь ласка. Можливо, їх уже немає.

Також ми маємо список необхідних закупівель на станцію — такий собі wish list (до речі, у 19 червня 2020-го року станція святкувала другий день народження). Якщо ви хочете стати нашим меценатом — напишіть нам про це і ми надамо вам перелік: hello@nowaste.org.ua.