hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

Інструкція з компостування

Щоб харчові відходи у відерці якісно компостувалися, слідуйте цій інструкції:

1. Не допускайте утворення рідини у відерці з органікою

У нашому заставному відерці немає краника, але ми не бачимо в ньому великої потреби, якщо ви не плануєте використовувати так званий «компостний чай». Щоб у відерці не накопичувалася рідина, радимо насипати на дно шар подрібненої паперової упаковки для яєць (з пап’є маше). Усі користувачі послуги отримають порцію такої суміші під час видачі чистого відра. Ви також можете додавати шар таких подрібнених упаковок: 1–2 рази під час наповнення відерця, щоб всотування рідини відбувалося ефективніше. Це допомагає не тільки позбутися рідини, а й переробити таку паперову упаковку на добриво. 

Відділяйте паперову яскраву обгортку з упаковки і відкладайте у макулатуру, нам потрібна лише частина з пап’є маше.

2. Запобігайте появі патогенних бактерій і плісняві у відрі

У цьому допомагатимуть Бокаші — суміш висушених висівок, що містять ефективні мікроорганізми всередині.

Щоб у відерці не було запаху гниття і плісняви, пересипайте кожен свіжий шар органіки сумішшю Бокаші. Скільки кидати? Уявіть, що ви рівномірно солите овочі на пательні, — так само і з Бокаші. Наше завдання — засіяти добрими бактеріями харчові залишки.

3. Не викидайте у відерце заборонені речі

У відерце не можна викидати залишки м’яса, риби, кістки, молочні й кисломолочні продукти, сир, хлібо-булочні вироби та печиво. Вони призводять до гниття і часто стають причиною жахливих запахів.

Єдиний виняток — яєчна шкаралупа — її додавати у компост можна (можна не мити перед викиданням у відро).

Також у відерце не можна виливати рідини — олію, жир, компоти чи зіпсований борщ.

Експерти з компостування не радять викидати в компост шкірки цитрусових, пекучий перець чилі, бо такі харчові відходи не подобаються черв’якам.

Не варто викидати у відерце міцну шкаралупу грецьких горіхів і великі кісточки фруктів (персик, абрикос, глива), бо вони дуже повільно розкладаються у компості.

Не можна викидати у відерце нехарчові відходи, наприклад, ватні диски, гігієнічні палички, волосся, нігті. Такі відходи не розпадаються одночасно з органікою, тому отриманий компост виглядатиме неохайно.

Не треба викидати у відро папір із нанесеною фарбою (акрил, гуаш, масляна фарба) або в олії та жирах. Усі чисті паперові відходи здавайте на переробку, не компостуйте їх.

У відерце не можна викидати фекалії тварин і використаний котячий наповнювач (з тирси, силікату чи бентоніту).

Зверніть увагу на чайні пакетики — їхній мішечок для заварки виготовлений не з паперу, а з пластику, тому пакетик треба надрізати, висипати в компост заварку. А пластиковий мішечок — промити, висушити й віддати нам на утилізацію високотемпературним спалювання.

4. Наповнюйте відерце на 60% і більше — живими рослинними відходами

Найкраще перетворюються у компост рослинні залишки, що не пройшли термообробку. Якщо у відерці буде тільки зіпсована їжа — смажена картопля, овочеве рагу, каші на воді тощо, то якісного компосту, на жаль, не буде. Відсоток живої органіки має бути більше 60%. Варені, парені, оброблені овочі і фрукти мають бути тільки незначною частиною вашого компосту. Такі оброблені відходи завжди гниють. Тож краще готуйте менше й не забувайте ставити страви у холодильник, щоб не довелося викидати зіпсовану їжу.

5. Запам’ятайте цей перелік придатних до компостування відходів і наповнюйте наше відерце тільки ними

Сміливо наповнюйте відерце рештками овочів, ягід і фруктів, зелені і трав; кашами на воді, бобовими, насінням; чайною заваркою не в пакетиках.
Єдині винятки: ви можете кидати в компост у невеликій кількості (не більше 20% від суміші рослинних залишків) яєчну шкаралупу, паперові серветки і рушники без малюнків, тирсу та попіл (не від цигарок), використаний ґрунт від квітів без дренажного каміння.

6.Про запах

Правильний запах вашого компостного відра — це запах кислих квашених яблук. Тримайте баланс Бокаші у відрі і патогенна флора не матиме шансів з’явитися.
Різкі запахи завжди утворюються, якщо:
— у відрі є цибуля і часник;
— вміст оброблених харчових залишків більший, ніж живих, термічно не оброблених рослинних залишків.

7. Де ставити відерце з органікою

Тримайте своє відерце з органікою в прохолодному місці, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.
І ще важливо: всі харчові відходи вкидайте у відерце холодними, бо теплі або гарячі залишки псуватимуть пластик, із якого виготовлена ємність.

Лишилися питання щодо компостування? Пишіть нам у Telegram.