ЯК буде працювати станція

Готуємося до першого “відкриття” після карантину у тестовому режимі.

Відразу попередимо: це відкриття буде не таким, до якого ми всі звикли. Через очевидні обставини та законодавчі обмеження всі публічні простори або зачинені згідно з постановами або можуть працювати дотримуючись певних правил, щоб не створювати ризиків подальшого поширення епідемії.

Поки що самостійне сортування буде працювати лише У ВИХІДНІ ДНІ — в суботу і неділю, з 10.00 до 18.00.

Перші дні прийому вже у наступні вихідні — 16 і 17 травня.

Деякі обмеження під час роботи станції:

📍 Сортування та придбання товарів у магазині буде відбуватися в порядку черги, з розрахунку 1 людина на 10 кв.м. площі приміщення.

📍 Просимо дотримуватися відстані у черзі (на вулиці) та у приміщенні не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами.

📍 На вході до приміщення буде проводитись обов’язкова термометрія.

📍 Вхід до приміщення обов’язково в масці 😷 Якщо ви будете без маски, респіратора та/або з температурою вище ніж 37.2 або з симптомами респіраторних захворювань ми вимушені будемо відмовити у відвідуванні вам та супроводжуючим особам. Просимо поставитись до цього правила з розумінням і відповідально, адже ми робимо це заради безпеки вашої, працівників та інших відвідувачів.

📍 Кожні 2 години приміщення станції-магазину будемо зачиняти на 15 хвилин для санітарної обробки.

📍 Як і раніше, за півгодини до закриття почне працювати платна опція “Досортування”. У вас буде вибір — приїхати до нас знову в інший день, або сплатити за досортування кожного пакунку 120 л. — 200 грн.

Що ми зробили, щоб додати зручностей у цю незручну ситуацію:

На рампі поставимо максимальну кількість контейнерів, щоб ви могли почати сортування раніше, ніж потрапити у приміщення сортувальної зали-магазину, але потрапити на рампу також можна буде лише в порядку черги.

Будь ласка, ретельно пересортуйте вдома ваші упаковки на окремі пакунки: це зекономить вам час і більша кількість людей встигне потрапити всередину зали.

На рампі будуть розташовані такі контейнери:

♻️ Скло (не потрібно сортувати по кольорах)

♻️ Жерсть (банки + великі кришки від консервних скляних банок)

♻️ Алюмінієва бляшанка

♻️ Бляшанка від котячих консерв

♻️ Дрібні металеві кришечки (газовані напої, вино, алкоголь тощо)

♻️ Фольга

♻️ Дрібний побутовий металобрухт

♻️ Tetra Pak

♻️ Упаковки від яєць або техніки (з пап’є маше)

♻️ Ґаджети

Сортування пластиків і паперових відходів буде відбуватися всередині приміщення. Їх також варто заздалегідь розсортувати вдома по пакунках, щоб провести всередині приміщення не більше 10-15 хвилин.

Пакети для досортування (120л) можна буде оплатити без черги.

Це тимчасові заходи для виконання правил, передбачених Постановою Кабінету Міністрів №211 та Протоколу засідання Постійної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Києва».

В будні дні — середу, четвер і п’ятницю станція зачинена, але ви можете приїхати з 10.00-17.00 і передати свої пакунки виключно на платну послугу досортування.

Просимо поставитись з розумінням до наших обмежених можливостей на час карантину.

Ми скучили за вами. До зустрічі! 💚