Як працюватиме станція

Готуємося до першого «відкриття» після карантину в тестовому режимі.

Одразу попередимо: це відкриття буде не таким, до якого ми всі звикли. Через очевидні обставини й законодавчі обмеження всі публічні простори або зачинені, або працюють, дотримуючись певних правил. Усе це для того, щоб не створювати ризиків подальшого поширення епідемії.

Поки що самостійне сортування працюватиме лише У ВИХІДНІ ДНІ — в суботу й неділю з 10.00 до 18.00.

Перші дні прийому вже у наступні вихідні — 16 і 17 травня.

Деякі обмеження під час роботи станції:

Сортування та придбання товарів у магазині відбуватиметься в порядку черги, з розрахунку 1 людина на 10 м² площі приміщення.

Просимо дотримуватися відстані в черзі (на вулиці) та у приміщенні не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами.

На вході до приміщення проводитиметься обов’язкова термометрія.

Вхід до приміщення дозволено тільки в масці. Якщо ви будете без маски, респіратора та/або з температурою вище ніж 37,2°C чи з симптомами респіраторних захворювань, ми змушені будемо відмовити вас і ваших товаришів у відвідуванні станції. Просимо поставитися до цього правила відповідально та з розумінням, адже ми робимо це задля вашої безпеки та безпеки наших працівників та інших відвідувачів.

Кожні 2 години приміщення станції-магазину зачинятимемо на 15 хвилин для санітарної обробки.

Як і раніше, за пів години до закриття почне працювати платна опція «Досортуй». Ви можете обрати: приїхати до нас знову в інший день або сплатити за досортування кожного пакунку — 200 грн за 120 л.

Що ми зробили, щоб додати зручностей у цю незручну ситуацію:

На рампі поставили максимальну кількість контейнерів, щоб ви могли сортувати раніше, ніж потрапити у приміщення сортувальної зали-магазину. Однак потрапити на рампу також можна буде лише в порядку черги.

Будь ласка, ретельно пересортуйте вдома ваші упаковки в окремі пакунки: це зекономить вам час і більша кількість людей встигне потрапити всередину зали.

На рампі розташовуватимуться такі контейнери:

  • Скло (не потрібно сортувати за кольорами)
  • Жерсть (банки та великі кришки від консервних скляних банок)
  • Алюмінієва бляшанка
  • Бляшанка від котячих консервів
  • Дрібні металеві кришечки (з-під газованих напоїв, алкоголю тощо)
  • Фольга
  • Дрібний побутовий металобрухт
  • Tetra Pak
  • Упаковки від яєць або техніки (з пап’є маше)
  • Ґаджети

Сортування пластиків і паперових відходів відбуватиметься всередині приміщення. Їх також варто заздалегідь розсортувати вдома по пакунках, щоб провести всередині приміщення не більше 10–15 хвилин.

Пакети для досортування (120 л) можна буде оплатити без черги.

Це тимчасові заходи для виконання правил, передбачених Постановою Кабінету Міністрів №211 та Протоколу засідання Постійної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Києва».

У будні дні — середу, четвер і п’ятницю станція зачинена, але ви можете приїхати з 10.00—17.00 і передати свої пакунки виключно на платну послугу досортування.

Просимо поставитися з розумінням до обмежень, які ми маємо ввести на час карантину.

Ми скучили за вами. До зустрічі!