hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

Станція сортування

>>> ЩО МОЖНА ЗДАТИ НА СТАНЦІЇ ДИВИСЬ ТУТ <<<

Станція сортування сміття No Waste Recycling Station® — перша та єдина в Україні освітня платформа, яка поєднує в собі багато різних процесів. Вона як живий організм, який кожного дня потребує уваги та турботи.

Головною функцією станції є освітня, оскільки саме тоді, коли людина бачить об’єм своїх відходів, коли дізнається що переробляється,

а що ні, вона кардинально переглядає свій погляд на покупки у супермаркеті, надалі віддаючи перевагу більш екологічній тарі та упаковці.

Нас постійно запитують, яка подальша доля відходів, що відвідувачі приносять до нас на станцію та самостійно розсортовують. 

Зараз розповімо!

Отже, перший, хто зустрічає вас та ваші пакетики, це наші ввічливі та кмітливі консультанти, які допомагають відвідувачам розсортувати відходи (по біг-бегах та октабінах), розповідають, що переробляється, а що можна лише віддати на високотемпературне спалювання, пильнують дотримання правил сортування.

Біг-беги наповнюються доволі швидко і тоді до процесу приєднуються наші техніки-вантажники, які замінюють заповнений біг-бег або розвантажують октабін. Потім роклою везуть вторсировину на зважування, дані заносяться до складської таблиці і вантаж підіймається на склад, де займає відведене для цього місце.

Паралельно іде процес пресування у кубики пакетів з пластиком, який відвідувачі здають на високотемпературне спалювання, після чого кубики зважуються та також піднімаються на склад на своє місце.

На складі працюють сортувальники(ці). Вони пересортовують деякі позиції вторсировини з зали, а також доставлені з різних заходів, офісів, посольств та підприємств упаковки з відсотрованою тарою, пакети, які було здано на досортування відвідувачами станції, доставлені УБС кур’єром та прийняті посилки «Пластик поштою».

Вся відсортована вторинна сировина відправляється на пресування, зважується, заноситься до складської таблиці, і у вигляді кубика знов опиняється на складі на відведеному для цього місці.

Деякі види вторсировини можуть зберігатися на складі до 4 місяців, а деякі відвантажуються два-три рази на тиждень.

Відвантаження вторсировини відбувається після повторного зважування і переважно у неприйомні години станції, щоб не заважати відвідувачам.

Далі шлях відходів тари та упаковки лежить до великих заготівельників, які накопичують великі об’єми кожного окремого виду вторинної сировини та згодом відправляють фурами на заводи-переробники.

Найскладніше відвантажити пластик на високотемпературне спалювання, оскільки відвантаження доцільне лише від 12 тон (повна фура). Цей процес дуже складний та займає два дні. У перший день всі кубики спускають зі складу на перший поверх і кожен кубик перезважується, дані заносяться у складську таблицю. Кубиків настільки багато, що вони займають всю площу сортувальної зали.

Наступного дня всі кубики мають бути чітко розставлені у фурі у три рівні заввишки. Час подачі фури обмежений, тому цю роботу треба робити швидко і обережно.

Загалом станція працює 7 днів на тиждень і на ній постійно задіяно від 15 працівників, які працюють за змінами. А також бек-офіс, який складається з менеджерів, бухгалтера, юриста, смм.

Постійні витрати станції:

  •  Зарплати+податки;
  • Оренда+комунальні платежі;
  • Поточний ремонт приміщення, комунікацій та техніки;
  • Закупівлі бігбегів та іншого складського інвентарю;
  • Бензин, технічне обслуговування вантажної автівки .

Як допомогти?

Підпишись на регулярний платіж просто зараз!

Найпростіше це зробити через чат-бот: просто перейдіть за лінком http://bit.ly/2K9kZyI і він в декілька кліків здійснить перерахунок з картки. Відмінити внесок можна там же в два кліки.

Якщо ви вже підтримували нас — перевірте ваші налаштування, будь ласка. Можливо, його вже немає.

Також в нас є список необхідних закупівель на станцію (такий собі wish list), якщо ви хочете стати нашим меценатом — напишіть нам про це і ми надамо вам перелік — hello@nowaste.org.ua.