hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

Станція сортування

>>> ЩО МОЖНА ЗДАТИ НА СТАНЦІЇ ДИВИСЬ ТУТ <<<

Станція сортування сміття No Waste Recycling Station® – перша та єдина в Україні освітня платформа, яка поєднує в собі багато різних процесів. Вона як живий організм, який кожного дня потребує уваги та турботи.

Головною функцією станції є освітня, оскільки саме тоді, коли людина бачить об’єм своїх відходів, коли дізнається що переробляється,

а що ні, вона кардинально переглядає свій погляд на покупки у супермаркеті, надалі віддаючи перевагу більш екологічній тарі та упаковці.

Нас постійно запитують, яка подальша доля відходів, що відвідувачі приносять до нас на станцію та самостійно розсортовують. 

Зараз розповімо!

Отже, перший, хто зустрічає вас та ваші пакетики, це наші ввічливі та кмітливі консультанти, які допомагають відвідувачам розсортувати відходи (по контейнерах та октабінах), розповідають, що переробляється, а що можна лише віддати на високотемпературне спалювання, пильнують дотримання правил сортування.

Конейнери та октабіни наповнюються доволі швидко і тоді до процесу приєднуються наші техніки-вантажники, які намагаються вчасно звільнити всі ємності. Далі вони везуть вторсировину на зважування, дані заносять до складської таблиці і вантаж розміщується на складі, де займає відведене для цього місце.

Паралельно іде процес пресування у тюки посортованої сировини або пакетів, які відвідувачі здають на високотемпературне спалювання, після чого кубики зважуються та також розміщується на складі на своєму місці.

Тим часом на сортувальній лінії працюють від 6 до 8 сортувальників(ць). Вони пересортовують деякі позиції вторсировини з зали, пакети на “Досортування”, паковання з офісів, які ми вивозимо в межах проєкту “Зелений офіс”, а також доставлені УБС кур’єром та прийняті посилки “Пластик поштою”.

Вся відсортована вторинна сировина відправляється на пресування, зважується, заноситься до складської таблиці, і у вигляді кубика знов опиняється на складі на відведеному для цього місці.

Деякі види вторсировини можуть зберігатися на складі до 3 місяців, а деякі відвантажуються два-три рази на тиждень.

Відвантаження вторсировини відбувається після повторного зважування майже кожного робочого дня.

Далі шлях відходів тари та паковання лежить до великих заготівельників або напряму до переробників.

Найскладніше відвантажити пластик на високотемпературне спалювання, оскільки відвантаження доцільне лише від 12 тон (повна фура). Цей процес дуже складний та займає цілий день. Всі кубики мають бути чітко розставлені у фурі у три рівні заввишки. Час подачі фури обмежений, тому цю роботу треба робити швидко і обережно.

Постійні витрати станції:

  •  Зарплати+податки великої команди, яка налічує більше 23 працівників;
  • Оренда+комунальні платежі;
  • Поточний ремонт приміщення, комунікацій та техніки;
  • Закупівлі бігбегів, мішків, октабін, стрічки для тюків, рукавичок, пакетів, канцелярії та іншого складського інвентарю;
  • Паливо, страхування, технічне обслуговування та ремонт вантажної автівки .

Як допомогти?

Підпишись на регулярний платіж просто зараз!

Найпростіше це зробити через чат-бот: просто перейдіть за лінком http://bit.ly/2K9kZyI і він в декілька кліків здійснить перерахунок з картки. Відмінити внесок можна там же в два кліки.

Якщо ви вже підтримували нас — перевірте ваші налаштування, будь ласка. Можливо, його вже немає.

Також в нас є список необхідних закупівель на станцію (такий собі wish list), якщо ви хочете стати нашим меценатом — напишіть нам про це і ми надамо вам перелік — hello@nowaste.org.ua.