hello@nowaste.org.ua Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25,

Правила надання послуги «УБС Компост»

Ці правила визначають порядок надання послуги «УБС Компост» і регулюють відносини між надавачем послуги та користувачем.

У цих Правилах терміни вживаються в такому значенні:

Послуга — послуга, що надається в межах проєкту «УБС Компост» і передбачає приймання органічних відходів у населення із застосуванням поворотної тари (Відерця), наданої Надавачем послуги.

Користувач — фізична особа, яка заповнила особисту картку користувача та погодилась із цими Правилами й іншими умовами, зазначеними у цій картці.

Надавач послуги — юридична особа/фізична особа-підприємець, які реалізують проєкт «УБС Компост».

Консультант — фізична особа, яка приймає від Користувача відерця з органічними відходами на точці приймання.

Точка приймання — місце приймання відерець з органічними відходами від населення, адреса якого опублікована на сайті nowaste.com.ua для послуги «УБС Компост».

Інструкція — інструкція з компостування органічних відходів, розміщена на сайті nowaste.com.ua.

Органічні відходи — відходи органіки, передбачені Інструкцією.

Відерце — прозора ємність для компостування Органічних відходів об’ємом 10 л із кришкою та наліпкою з правилами компостування, що видана Надавачем послуги під Заставу та підпис Користувача.

Особиста картка користувача — друкований документ, де зазначено прізвище та ім’я Користувача, його номер телефону та e-mail, а також дані про отримання, обмін, повернення відерець тощо.

Застава — фіксована грошова сума, яку вносить Користувач за отримане відерце. 

Оплата послуги — фіксована грошова сума за користування Послугою, яку встановлює Надавач послуги та сплачує Користувач готівкою/безготівково на касі Точки приймання. Касир обов’язково має видати чек.

Пошкоджене відерце — будь-яке пошкодження або стійке забруднення, що унеможливлює подальше використання Відерця Користувачем і Надавачем послуги.

1. Користувач бере на себе зобов’язання компостувати Органічні відходи, дотримуючись Інструкції, розміщеної Надавачем послуги на сайті nowaste.com.ua.

2. Якщо під час надання послуги Консультант виявляє порушення цих Правил та/або Інструкції, він має право відмовити у наданні послуги та відмовити Користувачу в проханні повернути Заставу. У такому разі Користувач має право скористатися послугою лише після усунення всіх порушень.

3. Відерця, отримані Користувачем є власністю Надавача послуг та мають використовуватися виключно за призначенням (для компостування Органічних відходів згідно Інструкції).

4.Надавач послуг залишає за собою право відмовити у поверненні Застави, якщо виявить будь-які пошкодження/стійкі забруднення Відерця.

5.Послуга надається виключно на Точці приймання. Для того, щоб скористатися Послугою, необхідно звернутися до Консультанта, який здійснює термометрію на вході та повідомити про бажання здати Органічні відходи або отримати Відерце під Заставу.

6. Приймання Відерець із Органічними відходами відбувається виключно за межами приміщення біля входу. Заборонено вносити Відерця до приміщень Надавача послуги.

7. Після огляду Консультантом вмісту Відерця, за відсутності  порушень Інструкції, останній залишає наповнене відерце в місці зберігання та пропонує Користувачу пройти на касу для оплати Послуги та отримання чистого Відерця.

8. Будь-які інші ємності з Органічними відходами, крім Відерця, виданого під Заставу Надавачем послуг, не приймаються.