Я#СОРТУЮ project.

Громадська організація “Україна без сміття” разом з Coca-Cola Foundation розпочинає новий студентський проект Я#СОРТУЮ project!
Знімок екрана 2018-02-24 о 1.09.01 пп
Мета проекту – навчити студентську спільноту керувати різними потоками відходів, які продукує навчальний заклад – це ресурсоцінні компоненти сміття (все що виготовлено з паперу, полімерів, скла і металів), органічні відходи та небезпечні відходи.
Цей проект є можливістю для молоді навчитися робити реальні проекти “під ключ”, опанувати project management, навчитися вести перемовини і головне — домовлятися один з одним, це також можливість випробувати свої підприємницькі навички. Адже продаж зібраної вторсировини стає доступним фінансовим ресурсом для реалізації будь-яких студентських ініціатив.
За нашими підрахунками заклад на 4 тисячі студентів здатен генерувати від 4 тонн вторсировини на місяць, або 28 тонн на рік, які потенційно коштують 140 тисяч гривень! Уявіть собі, що ці кошти допоможуть студентам організувати власний хаб, або облаштувати їдальню сучасною кавомашиною, купити в бібліотеку надихаючу бізнес літературу!
Знімок екрана 2018-02-24 о 1.11.12 пп
Студентська спільнота отримає від нас технічну допомогу у вигляді рішень для сортування, компостування і збору небезпечних компонентів відходів. А також експертну допомогу – ми розповімо як організувати складування вторсировини, як запровадити інформаційну кампанію у навчальному закладі, замотивувати всіх ставати активними учасниками проекту, як розробити необхідний друкований матеріал, провести перемовини з заготовельниками і потрапити на зустріч з мером, щоб поширити сталу практику сортування сміття на своє місто!
Ми бачимо великий потенціал саме у студентській спільноті, бо українська молодь через 5 років стане поколінням, яке буде реформувати Україну. І отримані на практиці навички – це багаж, який допоможе досягти наших цілей — врятувати Україну від сміттєвої кризи.
Знімок екрана 2018-02-24 о 1.10.00 пп
Кожного року українська економіка втрачає щонайменше 6 млрд гривень у вигляді цінної вторинної сировини — відходів упаковки. Ці відходи засмічують землю і вже ніколи не стануть новими товарами.
Разом із партнером Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola, ми підтримуємо їхню глобальну ціль “Світ без відходів” (World Without Waste) і прагнемо повернути цінну вторсировину в виробничі цикли українських переробних підприємств.
В цьому році в проекті візьмуть участь 3 вищих учбових заклада.
За результатами ми розробимо методичний довідник про те, як запровадити сортування сміття у своєму навчальному закладі і подаруємо його іншим навчальним закладам!
Слідкуйте за нашими новинами на сторінці в соціальній мережі facebook — www.facebook.com/YaSortuyuProject
0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *