Вдихніть життя у свій «непотріб»

Яка господиня хоча б раз на рік не заглиблювалася до «недрів» поличок, пакунків та інших «інтимних куточків» свого житла?

Звісно, що коробка із поміткою «сміття», може заповнитися дуже швидко. Головне, щоб квартира стала чистішою…
І сміттєзвалища, дякуючи такій позиції, як гриби після дощу, із кожним роком підбираються все ближче до наших осель.
Тож, давайте ще раз повернемося до коробки із «непотребом» і подивимося на кожну річ очима свідомомої та творчої людини. І дамо ще один шанс на життя у новому образі поряд із нами. Почнемо? 🙂
10
1. Тріснуті горщики
Ваш ландшафтний дизайн може початися із порятунку горщиків «із дефектом». Чому б не поєднати в єдину композицію каміння, улюблені рослини, шматки шкіри або різнокольорового скла? Ваша фантазія без меж: просто прийміть факт, що речі мають здатність змінювати своє призначення.
Ваші діти залюбки допоможуть вам у цьому.
gorshok
2. Дитяче ліжечко
Ваша дитина виросла або ж маленькі бешкетники зламали спальне місце? Чудово! Маєте нагоду змайструвати креативний простір для дитини. Парта, куточок художника або фотографа, місце для записів, майстерня юного дослідника — хто сказав, що ліжко лише для сну?
detskaya-krovat-stol
3. Несправний велосипед
На дачі, у ванній кімнаті — подивіться ширше і неодмінно знайдете, як прилаштувати «давнього друга». Придивіться, можливо, саме колесо — годинник чудово доповнить атмосферу вашої кімнати.
recycling-bike
4. Валіза діда
Раніше, речі робили «добротно». Тому на дотик ще й досі приємно, але за призначенням вже не придатний. Тоді, можливо, столик — органайзер для ваших улюблених речей? Таку річ ваші знайомі точно не знайдуть у магазині 😉
chemodan-dlya-makiyazha
5.  Лишні тремпеля
Природний мареріал завжди цінять та намагаються знайти йому застосування. Як вам ідея такого собі «анатомічного стільця»? Приємний бонус: окрім місця для відпочинку, ви отримуєте ще й масаж тіла. Погодьтеся, звучить привабливо?
stul-trempelya
6. Пластикові пляшки
Наше покоління — заручники пластику. І левова частка сміттєзвалищ, на жаль, заповнена саме похідними від цього матеріалу. Але й за даних умов творчий вихід є: тара для вазонів, іграшки для малюків, лампа, органайзер для прикрас… Розвернутися є де, це точно.
organai-zer-dlya-ukrashenii
Я здогадуюся, що у вас набагато довший перелік. Щосуботи ми будемо ділитися досвідом, що саме можна  створити гарного та корисного із, здавалося б, вже марно займаючого місце вдома.
Джерела:
0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *