СТАНЦІЯ СОРТУВАННЯ на Всі. Свої

Ми раді презентувати вам новий проект, який запускаємо на  маркетах Всі. Свої в рамках ініціативи EU4Energy і за підтримки міжнародного інвестиційного фонду Green for Growth Fund.

Вперше на фестивалі у нас буде справжня станція сортування, де можна буде:

  поспілкуватись з консультантами, та дізнатись цікаві лайф-хаки сортування відходів;

  купити наші #некульки і шопери, і долучитись до руху відповідального споживання;

  і головне — залишити для подальшої переробки принесену з собою упаковку або тару!

 

Отже, ми презентуємо міні-сортувальню, де будемо приймати: папір, пет пляшки та

упаковки типу Tetra Pak.

Це інноваційний проект і для того, щоб він пройшов успішно та з користю, нам потрібна ваша допомога — просимо пам’ятати про наші головні і незмінні правила:

      все має бути виключно чистим і сухим;

      прийматись буде лише папір, пет пляшки та тетрапак. Будь ласка, не приносьте іншу упаковку — ми не зможемо її прийняти у вас.

Починаючи з вихідних, 13 липня, шукайте нашу зону на -3 поверсі маркету Всі. Свої на вулиці Десятинній, 12 (біля входу з Алеї Художників).

Проект триватиме протягом 12 маркетів і по закінченню ми розкажемо про наші досягнення, а саме скільки упаковки ми вберегли від звалищ спільними зусиллями!

Уже в цю суботу на СТАНЦІЇ СОРТУВАННЯ на вас чекатимуть наші досвідчені консультанти. Тож раптом є щось, що ви завжди хотіли запитати, але соромились — ваш час настав 😉

Запрошуємо в гості!

Проект здійснюється за підтримки Green for Growth Fund Technical Assistance Facility, і фінансується коштами Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Energy. GGF TAF відіграє визначну роль у підтримці місії фонду Green for Growth Fund щодо підвищення енергоефективності, відповідального ставлення до природних ресурсів, а також заохочення використання відновлюваних джерел енергії шляхом надання фінансування для бізнесу та домогосподарств через партнерство з фінансовими установами в 19 різних країнах, включаючи Україну. Більше інформації про Фонд можна дізнатися перейшовши за посиланням: www.ggf.lu

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *