Розклад маршруту #МайстерДобрихСправ на травень.

img_2957

6 травня

11.00 — 11.20 м. Чернігівська — на парковці ТРЦ Проспект (вул. Червоногвардійська, 1В)
11.35-11.50 Троєщина, вул. Т. Драйзера, на парковці Макдональдс
12.00-12.15 Троєщина, вулиця Оноре де Бальзака, 65/1 (парковка Нова Лінія, будемо стояти ближче до дороги)
12.30 — 12.45 м. Петрівка, біля ТЦ Городок
13.00 — 13.15 м. Оболонь, біля ТЦ Метрополіс
13.30 — 13.45 м. Героїв Дніпра «Дрім Таун»(ближче до м. Героїв Дніпра, супермаркет “Космос”)
14.00 — 14.15 Площа Шевченка
14.30-14.45 Вітряні Гори (перетин вул. Вишгородської та пр-ту Правди), біля Макдональдсу
15.05-15.25 кінотеатр Жовтень(на вул Щекавицький, справа від головного входу- якщо дивитеся на вхід)

15.35-16.00 Контрактова Площа(парковка навпроти Пузатої Хати, Контрактова площа, 2/1)

7 травня

11.00 до 11:15 Севастопольська площа, парковка Макдональдс(або WOG)
11.30 – 11.45 пл. Космонавтів, на парковці “Фокстрот”
12:00 — 12:15 парковка ТЦ Аркадія, Індустріальний міст
12.25 — 12.40 м. Шулявська, на парковці супермаркета «Сільпо»
12:45 до 13:00 пр-т Перемоги, парковка “Інтертоп”

13.10 – 13.25 ТЦ Україна(пл. Перемоги, 3, навпроти Цирку)
13.40 до 13.50 вул.В.Ярмоли/Ванди Василевської(парковка АТБ)
14.10 -14.25 М. Лук’янівська, парковка Макдональдс
14.40 – 15.00 М. Дорогожичі (Щусєва, парковка АТБ)
15.20 – 15.35 М. Нивки(парковка супермаркета Фуршет)

15.45 — 16.00 М.Житомирська(парковка між ТЦ VMB та салоном Infinity)

13 травня

11:00 до 11:20 парковка ТЦ Art Mall
11:40 до 12:00 М Осокорки, парковка ТЦ Аркадія(біля Рошен)
12:10 до 12:25 М Харківська(парковка біля кінотеатру Факел(пр-т Миколи Бажана, 3А), Макдональдс)
12:40 до 13:00 парковка супермаркета Білла (вул Тростянецька 1а)
13:15 до 13:30 Русанівка(парковка спортивного клубу Sport Life)
13:45 до 14:10 Ленінградська площа, парковка ЖК “Комфорт Таун”(перший будинок, біля Вілладжио піцерия, парковка навпроти зеленого корпуса)
14.30 до 14.50 М Дружби Народів, біля Будинок Меблів
15.05 до 15.25 М Голосіївська(парковка готель МИР, біля меблевого магазину Ліга Нова)

15.35 — 16.00 М Васильківська(парковка супермаркет Варус)

14 травня

11.00 до 11:15 Севастопольська площа, парковка Макдональдс(або WOG)
11.30 – 11.45 пл. Космонавтів, на парковці “Фокстрот”
12:00 — 12:15 парковка ТЦ Аркадія, Індустріальний міст
12.25 — 12.40 м. Шулявська, на парковці супермаркета «Сільпо»
12:50 до 13:05 пр-т Перемоги, парковка “Інтертоп”

13.15 – 13.30 ТЦ Україна(пл. Перемоги, 3, навпроти Цирку)
13.45 до 14.00 вул.В.Ярмоли/Ванди Василевської(парковка АТБ)
14.15 -14.30 М. Лук’янівська, парковка Макдональдс
14.45 – 15.00 М. Дорогожичі (Щусєва, парковка АТБ)

15.20 – 15.35 М. Нивки(парковка супермаркета Фуршет)
15.45 — 16.00 М.Житомирська(парковка між ТЦ VMB та салоном Infinity)

20 травня

11:00 до 11:15 М. Васильківська(парковка супермаркета VARUS)
11:30 до 11:50 М Теремки(парковка ТЦ Магелан, біля Космо)

12:10 до 12:25 парковка ТЦ Art Mall
12:45 до 13:05 М Осокорки, парковка ТЦ Аркадія(біля Рошен)
13:20 до 13:35 М Харківська(парковка біля кінотеатру Факел(пр-т Миколи Бажана, 3А), Макдональдс)

13:45 до 14:00 парковка супермаркета Білла (вул Тростянецька 1а)
14:15 до 14:30 Русанівка(парковка спортивного клубу Sport Life)

14:50 до 15:15 Ленінградська площа, парковка ЖК “Комфорт Таун”(перший будинок, біля Вілладжио піцерия, парковка навпроти зеленого корпуса)

15.25 до 15.50 М Дружби Народів, біля Будинок Меблів

16.00 до 16.15 М Деміївська(парковка Голосіївської РДА)

16.30 до 16.45 М Голосіївська(парковка готель МИР, біля меблевого магазину Ліга Нова)

21 травня

11.00 — 11.20 м. Чернігівська — на парковці ТРЦ Проспект (вул. Червоногвардійська, 1В)
11.35-11.50 Троєщина, вул. Т. Драйзера, на парковці Макдональдс
12.00-12.15 Троєщина, вулиця Оноре де Бальзака, 65/1 (парковка Нова Лінія, будемо стояти ближче до дороги)
12.30 — 12.45 м. Петрівка, біля ТЦ Городок
13.00 — 13.15 м. Оболонь, біля ТЦ Метрополіс
13.30 — 13.45 м. Героїв Дніпра «Дрім Таун»(ближче до м. Героїв Дніпра, супермаркет “Космос”)
14.00 — 14.15 Площа Шевченка
14.30-14.45 Вітряні Гори (перетин вул. Вишгородської та пр-ту Правди), біля Макдональдсу
15.05-15.25 кінотеатр Жовтень(на вул Щекавицький, справа від головного входу- якщо дивитеся на вхід)

15.35-16.00 Контрактова Площа(парковка навпроти Пузатої Хати, Контрактова площа, 2/1)

27 травня(ВИБАЧТЕ ЗА ЗМІНИ — в цей день Майстер не буде працювати — приходьте здавати вторсировину на станцію #NoWasteRecyclingStation — подробиці)

11.00 до 11:15 Севастопольська площа, парковка Макдональдс(або WOG)
11.30 – 11.45 пл. Космонавтів, на парковці “Фокстрот”
12:00 — 12:15 парковка ТЦ Аркадія, Індустріальний міст
12.25 — 12.40 м. Шулявська, на парковці супермаркета «Сільпо»
12:45 до 13:00 пр-т Перемоги, парковка “Інтертоп”

13.10 – 13.25 ТЦ Україна(пл. Перемоги, 3, навпроти Цирку)
13.40 до 13.50 вул.В.Ярмоли/Ванди Василевської(парковка АТБ)
14.10 -14.25 М. Лук’янівська, парковка Макдональдс
14.40 – 15.00 М. Дорогожичі (Щусєва, парковка АТБ)
15.20 – 15.35 М. Нивки(парковка супермаркета Фуршет)

15.45 — 16.00 М.Житомирська(парковка між ТЦ VMB та салоном Infinity)

28 травня

11:00 до 11:15 М. Васильківська(парковка супермаркета VARUS)
11:30 до 11:50 М Теремки(парковка ТЦ Магелан, біля Космо)
12:10 до 12:25 парковка ТЦ Art Mall
12:45 до 13:05 М Осокорки, парковка ТЦ Аркадія(біля Рошен)
13:20 до 13:35 М Харківська(парковка біля кінотеатру Факел(пр-т Миколи Бажана, 3А), Макдональдс)
13:45 до 14:00 вул. Вербицького 18, парковка супермаркета’Велика Кишеня »
14:10 до 14:15 парковка супермаркета Білла, Позняки(вулиця Тростянецька, 1А)
14:35 до 14:50 Русанівка(парковка спортивного клубу Sport Life)
15:00 до 15:20 Дитячий світ, м. Дарниця(перетин Дарницького бульвара та вул. Малишка)
15:35 до 16:00 Троєщина, вул. Т. Драйзера, на парковці Макдональдс

 

Наші телефони:

+380956423032
+30679965748,

Будь ласка, перед виходом з дому завітайте на нашу сторінку у фейсбуці — www.facebook.com/NowasteUkraine, тут ми терміново повідомляємо про зміни маршрута(якщо виникають форс-мажорні обставини, інколи таке трапляється).

Впізнати нового Майстра можна по кумедній автівці на капоті.

img_2930

Ми НЕ ПРИЙМАЄМО:

Брудну вторсировину

Люмінесцентні та енергозберігаючі лампи, термометри та інші небезпечні відходи

img_2989

 

Які відходи упаковки ми приймаємо?

Дивіться на посилання — перелік з фото

Всю вторсировину ми досортовуємо на види(у кожної фракції є свої підвиди — наприклад — білий папір, картон і мікс(кольоровий і ламінований), так саме є у пластика, метала і скла) і пресуємо — накопичуємо — продаємо на переробку. Отримані кошти компенсують наші поточні витрати на організацію роботи, решту спрямовуємо на безкоштовне встановлення контейнерів та постерів для сортування сміття у школах — програму «Сортуй Заради майбутнього».

За рік роботи — це майже 70 шкіл і приблизно 600 безкоштовних контейнерів і стільки ж постерів.

Екологічний проект “Україна без сміття” — це приклад сталого соціального підприємництва. Всі продукти і сервіс, який ви купуєте, підтримує нашу команду і дає поштовх до подальшого розвитку. Решта коштів, які залишаються після оплати адміністративних витрат, ми спрямовуємо на освітній проект для шкіл “Сортуй Заради Майбутнього!” та безкоштовний сервіс для киян — мобільний пункт прийому вторсировини #МайстерДобрихСправ.

Детальніше про проект “Сортуй Заради Майбутнього!” — тут

Детальніше про проект #МайстерДобрихСправ — тут.

Корисні посилання:

Купити екологічні рішення для сортування сміття: крамничка

Як відсортувати побутові відходи вдома

1. http://nowaste.com.ua/yaki-vidhodi-zdavati-na-majsterdobrihsprav/
2. http://nowaste.com.ua/osnovi-domashnoyi-praktiki-rozdilnogo-zboru-pobutovih-vidhodiv/
3. http://nowaste.com.ua/riznovydy-upakovki/

Як компостувати органічні відходи вдома

Правила сортування вдома

Як сортувати офісні відходи

0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *