РОЗКЛАД МАЙСТРА ДОБРИХ СПРАВ КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ

Друзі, додали ДВА НОВІ ПАРАЛЕЛЬНІ МАРШРУТИ!
Чекатимемо ваших коментарів та доповнень.
ЯК СОРТУВАТИ
детально: https://goo.gl/9GmLcq
стисло: https://goo.gl/ZzXaSi
 
Дуже сильно вас просимо НЕ ПРИНОСИТИ до машини Майстра ліки, блістери, шприци, лампи, батарейки, та прилади — ми поки що не можемо приймати це в машину і в нас можуть бути проблеми з партнером через таку вторсировину!
 
Нагадуємо, вся вторсировина має бути чистою та сухою 😊


14.04

СУБОТА
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11.00 — 11.20 М Нивки (парковка супермаркета Фуршет)

11.30 — 11.45 М Житомирська (парковка між ТЦ VMB та салоном Infinity)

11.55 — 12.10  М Академмістечко (парковка супермаркета Новус)

12.20 — 12.35 М Святошино (парковка біля Сільпо)

12.45 — 13.00 М Берестейська, парковка КПП біля Військової частини

13.10 — 13.25 пл. Космонавтів, на парковці “Фокстрот”

13:35 — 13:55 Севастопольська площа, парковка Макдональдс (або WOG)

14.05 — 14.20 парковка ТЦ Аркадія, Індустріальний міст

14.30 — 14.45 М Шулявська, на парковці супермаркета «Сільпо»

15.00 — 15.15 ТЦ Україна (пл. Перемоги, 3, парковка ззаду ТЦ Україна, між ним і готелем)

15.30 — 15.45 пр-т Перемоги 20, біля “Нової пошти»,

15.55 — 16.10 вул.В.Ярмоли/Ванди Василевської (парковка між АТБ та Форою)

16.25 — 16.40 М Лук’янівська, парковка Макдональдс

16.50 — 17.15 М Дорогожичі (Щусєва, парковка АТБ)

17.25 – 17.40 Інтернаціональна площа (парковка АТБ на Щербаківська, 61)


14.04
СУБОТА
МАЛЕНЬКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ РЕНО МАСТЕР АА 2566 ТН
👨 ВОДІЙ ВІКТОР
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 096 353 1602 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

Пуща-Водиця
13:00 — 13:20 на розі вул. Миколи Юнкерова та 5-ої лінії біля старої карти Пущі-Водиці. Найближча зупинка трамваю називається «6-а лінія». Найближча адреса: Миколи Юнкерова 29А.
13:30 — 13:50 на розі вул. Селянська та вул. Федора Максименка, на парковці за арт-кафе Літо. Найближча зупинка трамваю»Пуща-Водиця, кінцева». Адреса: вул. Федора Максименка 90

 

15.04
НЕДІЛЯ
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11.00 — 11.20 М Дарниця, Дитячий світ, вулиця Андрія Малишка, 3

11.35 — 11.50 М Чернігівська — на парковці ТРЦ Проспект (вул. Червоногвардійська, 1В — Гната Хоткевича, 1В)

12.00 — 12.15 Лісовий масив, вулиця Академіка Курчатова, 5, (фітнес клуб спортлайф)

12.30 — 12.45 Троєщина, вул. Т. Драйзера, на парковці Макдональдс

13.00 — 13.15 Троєщина, вулиця Оноре де Бальзака, 2а (парковка супермаркету “Космос”)

13.25 — 13.40 Троєщина, вулиця Оноре де Бальзака, 65/1 (парковка Нова Лінія, будемо стояти ближче до дороги)

13.55 — 14.10 М Петрівка, біля ТЦ Городок

14.20 — 14.35 М Оболонь, біля ТЦ Метрополіс

14.50 — 15.05 М Героїв Дніпра «Дрім Таун»(ближче до м. Героїв Дніпра, супермаркет “Космос”)

15.10 — 15.25 Площа Шевченка (Сільпо на перетині Бережанської та Полярної, вул Бережанська 22)

15.35 — 15.55 Вітряні Гори (перетин вул. Вишгородської та пр-ту Правди), біля Макдональдсу

16.15 — 16.30 Виноградар, ТЦ Орнамент, проспект Правди, 58

16.40 — 16.55 Виноградар, Сільпо, проспект Василя Порика, 5 А, біля парковки

17.30 — 17.45 кінотеатр Жовтень (на вул Щекавицький, справа від головного входу- якщо дивитеся на вхід)

17.50 — 18.10 Контрактова Площа (перетин Межигірскьої та Григорія Сковороди, навпроти музичного театру)

_____________________________________________________________________

21.04
СУБОТА
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11:00 — 11:15  проспект Відрадний, 14, біля Космо
11:25 — 11:40  вул Пулюя, 2, Еко-маркет
11:50— 12:05  Соломянська площа, парковка Соломянської броварні
12:15 — 12:30  вул. Нововокзальна, 2, БЦ
12:45— 13:00 вул. Чорновола, 25, на розі з вул. Річною  
13:10 — 13:25 вул. Отто Шмідта, 31, Еко Маркет

СУБОТА

МАЛЕНЬКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ РЕНО МАСТЕР АА 2566 ТН
👨 ВОДІЙ ВІКТОР
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 096 353 1602 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

ЦЕНТР
11:00 — 11:15 вул. Льва Толстого, 35/39, на боці БЦ
11:25— 11:40 вул.Жилянська, 42, паковка ОТП банку
11:50— 12:05  вул. Велика Васильківська, 22 — біля Макдоналдз
12:15— 12:30 Спортивна площа, біля Гуліверу
12:40 —13:00 вул. Хрещатик, 44, біля магазину Самсунг
13:10 — 13:25 вул. Ліпінскього, 13
13:35— 13:50 Львівська Площа, напроти кафе Жовток

22.04
НЕДІЛЯ
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11:00 до 11:15 Русанівка (парковка спортивного клубу Sport Life)

11:25 до 11:40 Ленінградська площа, парковка ЖК “Комфорт Таун” (за Новусом)

11:55 до 12:10 парковка супермаркета Білла (вул. Тростянецька, 1а)

12:15 до 12:30 М Харківська (парковка біля кінотеатру Факел (пр-т Миколи Бажана, 3А))

12:40 до 12:55 М Осокорки, парковка ТЦ Аркадія (біля Рошен)

13:05 до 13:20 М Позняки, вулиця Срібнокільська, 1Г, (парковка Сільпо)

13:40 до 13:55 ТЦ Арт Мол, біля заправки самообслуговування 

14:10 до 14:25 М Теремки (парковка ТЦ Магелан, навпроти центрального входу за парковкою)

14:40 до 14:55 М Дружби Народів,біля Космо, протилежна сторона від Будинку Меблів

15:05 до 15:20 М Палац Україна, (парковка міжміських маршруток, біля Челентано)

15:30 до 15:45 М Деміївська (парковка Голосіївської РДА)

15:50 до 16:05 М Голосіївська (парковка готель МИР, біля меблевого магазину Ліга Нова)

16:15 до 16:30 М Васильківська (парковка супермаркета VARUS)

16:45 до 17:00 Борщагівка (парковка Ашан (Сім’ї Сосніних, 17))

17:10 до 17:25 Борщагівка (парковка ТЦ «Квадрат» (Гната Юри, 20))

_______________________________________________________________________

28.04
СУБОТА
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11.00 — 11.20 М Нивки (парковка супермаркета Фуршет)

11.30 — 11.45 М Житомирська (парковка між ТЦ VMB та салоном Infinity)

11.55 — 12.10  М Академмістечко (парковка супермаркета Новус)

12.20 — 12.35 М Святошино (парковка біля Сільпо)

12.45 — 13.00 М Берестейська, парковка КПП біля Військової частини

13.10 — 13.25 пл. Космонавтів, на парковці “Фокстрот”

13:35 — 13:55 Севастопольська площа, парковка Макдональдс (або WOG)

14.05 — 14.20 парковка ТЦ Аркадія, Індустріальний міст

14.30 — 14.45 М Шулявська, на парковці супермаркета «Сільпо»

15.00 — 15.15 ТЦ Україна (пл. Перемоги, 3, парковка ззаду ТЦ Україна, між ним і готелем)

15.30 — 15.45 пр-т Перемоги 20, біля “Нової пошти»,

15.55 — 16.10 вул.В.Ярмоли/Ванди Василевської (парковка між АТБ та Форою)

16.25 — 16.40 М Лук’янівська, парковка Макдональдс

16.50 — 17.15 М Дорогожичі (Щусєва, парковка АТБ)

17.25 – 17.40 Інтернаціональна площа (парковка АТБ на Щербаківська, 61)

СУБОТА
МАЛЕНЬКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ РЕНО МАСТЕР АА 2566 ТН
👨 ВОДІЙ ВІКТОР
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 096 353 1602 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

Пуща-Водиця
13:00 — 13:20 на розі вул. Миколи Юнкерова та 5-ої лінії біля старої карти Пущі-Водиці. Найближча зупинка трамваю називається «6-а лінія». Найближча адреса: Миколи Юнкерова 29А.
13:30— 13:50 на розі вул. Селянська та вул. Федора Максименка, на парковці за арт-кафе Літо. Найближча зупинка трамваю»Пуща-Водиця, кінцева». Адреса: вул. Федора Максименка 90

 

 

29.04
НЕДІЛЯ
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11.00 — 11.20 М Дарниця, Дитячий світ, вулиця Андрія Малишка, 3

11.35 — 11.50 М Чернігівська — на парковці ТРЦ Проспект (вул. Червоногвардійська, 1В — Гната Хоткевича, 1В)

12.00 — 12.15 Лісовий масив, вулиця Академіка Курчатова, 5, (фітнес клуб спортлайф)

12.30 — 12.45 Троєщина, вул. Т. Драйзера, на парковці Макдональдс

13.00 — 13.15 Троєщина, вулиця Оноре де Бальзака, 2а (парковка супермаркету “Космос”)

13.25 — 13.40 Троєщина, вулиця Оноре де Бальзака, 65/1 (парковка Нова Лінія, будемо стояти ближче до дороги)

13.55 — 14.10 М Петрівка, біля ТЦ Городок

14.20 — 14.35 М Оболонь, біля ТЦ Метрополіс

14.50 — 15.05 М Героїв Дніпра «Дрім Таун»(ближче до м. Героїв Дніпра, супермаркет “Космос”)

15.10 — 15.25 район Площі Шевченко (Сільпо на перетині Бережанської та Полярної, вул Бережанська 22)

15.35 — 15.55 Вітряні Гори (перетин вул. Вишгородської та пр-ту Правди), біля Макдональдсу

16.15 — 16.30 Виноградар, ТЦ Орнамент, проспект Правди, 58

16.40 — 16.55 Виноградар, Сільпо, проспект Василя Порика, 5 А, біля парковки

17.30 — 17.45 кінотеатр Жовтень (на вул Щекавицький, справа від головного входу- якщо дивитеся на вхід)

17.50 — 18.10 Контрактова Площа (перетин Межигірської та Григорія Сковороди, навпроти музичного театру)

______________________________________________________________________

5.05
СУБОТА
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

11:00 до 11:15 Русанівка (парковка спортивного клубу Sport Life)

11:25 до 11:40 Ленінградська площа, парковка ЖК “Комфорт Таун” (за Новусом)

11:55 до 12:10 парковка супермаркета Білла (вул. Тростянецька, 1а)

12:15 до 12:30 М Харківська (парковка біля кінотеатру Факел (пр-т Миколи Бажана, 3А))

12:40 до 12:55 М Осокорки, парковка ТЦ Аркадія (біля Рошен)

13:05 до 13:20 М Позняки, вулиця Срібнокільська, 1Г, (парковка Сільпо)

13:40 до 13:55 ТЦ Арт Мол, біля Садового центру Наталіс

14:10 до 14:25 М Теремки (парковка ТЦ Магелан, навпроти центрального входу за парковкою)

14:40 до 14:55 М Дружби Народів,біля Космо, протилежна сторона від Будинку Меблів

15:05 до 15:20 М Палац Україна, (парковка міжміських маршруток, біля Челентано)

15:30 до 15:45 М Деміївська (парковка Голосіївської РДА)

15:50 до 16:05 М Голосіївська (парковка готель МИР, біля меблевого магазину Ліга Нова)

16:15 до 16:30 М Васильківська (парковка супермаркета VARUS)

16:45 до 17:00 Борщагівка (парковка Ашан (Сім’ї Сосніних, 17))

17:10 до 17:25 Борщагівка (парковка ТЦ «Квадрат» (Гната Юри, 20))

 

06.05
НЕДІЛЯ
ВЕЛИКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ АА1024ІТ
👨 ВОДІЙ Юрій
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 093 466 05 41 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.


11:00 — 11:15  проспект Відрадинй, 14, біля Космо
11:25 — 11:40   вул Пулюя, 2, Еко-маркет
11:50 — 12:05  Соломянська площа, парковка Соломянської броварні
12:15 — 12:30  вул. Нововокзальна, 2, Mary Kay
12:45 — 13:00 вул. Чорновола, 25, парковка  
13:10 — 13:25 вул. Отто Шмідта, 31, Еко Маркет

НЕДІЛЯ
МАЛЕНЬКИЙ МАРШРУТ

🚛 АВТОМОБІЛЬ РЕНО МАСТЕР АА 2566 ТН
👨 ВОДІЙ ВІКТОР
📞 ТЕЛЕФОН ВОДІЯ — 096 353 1602 — можна телефонувати та уточнювати місце стоянки, якщо ви раптом не можете знайти машину.

ЦЕНТР

11:00 — 11:15 вул. Льва Толстого, 35/39, на боці БЦ
11:25 — 11:40 вул.Жилянська, 42, паковка ОТП банку
11:50 — 12:05 вул. Велика Васильківська, 22 — біля Макдоналдз
12:15 — 12:30 Спортивна площа, біля Гуліверу
12:40 — 13:00 вул. Хрещатик, 44, біля магазину Самсунг
13:10 — 13:25 вул. Ліпінскього, 13
13:35 — 13:50 Львівська Площа, напроти кафе Жовток

 

 

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *