Ми вдячні всім учасникам і партнерам еко-забігу NO WASTEKYIV RACE 2017!

Ми трішки відійшли від емоційного перевантаження і дуже хочемо віддячити всім партнерам і написати про тих, хто допоміг нам влаштувати еко забіг NO WASTE KYIV RACE 22 жовтня у Ботанічному Саду імені Гришка(м. Київ).

По перше, ми вдячні всім 218 учасникам, бо завдяки вашій участі ми зібрали сумму 65 400 грн! Серед учасників були корпоративні забіги з кількістю бігунів від 2 до 19-ти особ!

IMG_2011

Цю суму ми вирішили направити на реанімацію простору NO WASTE RECYCLING STATION на метро Васильківська, щоб відкритися знову протягом місяця(до кінця листопада 2017). Нам потрібно переоблаштувати спосіб збирання вторсировини і зробити відсік для накопичення вторсировини всередині станції, розробити більш зрозумілі інфо таблички, поставити web камери(які для нас закуповує Pomogator), встановити ще 2-3 стелажів для книжок на обмін.

IMG_2060

Звичайно, ми мріяли про щонайменше 1 тисячу бігунів, і виримо, що саме така кількість учасників приде до нас навесні – так, так, ми вже обираємо дату і локацію наступного забігу. І тоді зібраних коштів вистачить на облаштування додаткових станцій в інших районах Києва.

Снимок экрана 2017-10-17 в 12.27.31

Ми вдячні Олені Кравець, яка погодилася стати справжнім амбассадором забігу. Олена стала шанувальником нашого проекту після навчальної лекції для дітей про сортування сміття, у школі , де вчиться донька Олени. Після цієї події ми отримуємо підтримку Олени по всіх питанням, пов’язаних з просуванням сортування сміття в Україні.

IMG_1079

Ми вдячні за допомогу у створенні івенту нашим партнерам- Smart Heart Charity Foundation та особисто Вікторії Калинюк. Яка допомогла нам знайти надійних технічних партнерів, розробити дизайни різних друкованих матеріалів, проводила з нами зустрічі команди, щоб ми нічого не забули і влаштували захід професійно. До речі, ця організація допомогає створювати якісні події і Kyiv Vegan Boom також!IMG_2184

Ми вдячні біговій школі ПУШЕБ і особисто Дмитру Харченку за професійну допомогу у створенні забігу і успішні перемовини з керівництвом Ботанічного Саді імені Гришка, яке надало нам дозвіл на проведення забігу на своїй території.

_DSC0689

Ми вдячні львівському проекту Zelenew, що так швидко зробили медалі з переробленого пластику і погодилися працювати з нами у дуже короткі терміни. Медалі вийшли яскравими і дуже recyclable! Ми також отримали від проекту 8 ємностей для фруктів, виготовлених з колишніх кришечок , щоб нагородити головних фінішерів.

_DSC0998

Ми вдячні партнеру Зелена школа і особисто Валентині Куцепаловій за допомогу у організації фудзони заходу. У фудзоні були виключно такі компанії, які погодилися працювати з нами не використовуючи одноразовий посуд – замість нього була лише паперова обгортка і стаканчики з біо пластику(100% рослинного походження).

_DSC0927

Ми вдячні нашому партнеру кейтерінговій компанії «Соль та Перець» і особисто Валентину Нізковолосову за якісне і корисне годування фінішерів — всі бігуни отримали теплий чай, енергетичні батончики і банани, щоб відновити сили після бігу. “Соль і перець” запропонували нам випробувати формат залогової тари на заході, коли учасники сплачують залог за керамічне горнятко, щоб потім при повертанні горня забрати гроші назад. Цей формат було успішно випробувано і ми будемо застосовувати його і надалі!

IMG_1735

Ми вдячні нашому партнеру Coca-Cola за чисту воду і соки для учасників забігу а також за призи для дорослих фінішерів. Всі упаковки були відсортовані по відповідних контейнерах і були нами віддані на переробку до пункту прийому вторсировини Київміськвторресурси(які приймають і РЕТ пляшку і Tetra Pak упаковку).

IMG_3598

Ми вдячні Національній Поліції за безпеку на заході і цікавинки для дітей учасників забігу. Всі діти могли приміряти бронежилет, посидіти за кермом автомобіля Національної Поліції і щось сказати у гучномовець. А також отримати другу частину популярної у дітей книги “1000 та 1 поворот” Ольги Дробишевої.

IMG_2331

Ми вдячні нашому партнеру – українському виробнику еко шопперів Act Green за якісні і яскраві сумки, які стали призами для головних фінішерів, серед яких були як дорослі, так і діти.

IMG_1107 (1)

Ми вдячні партнеру Saucony Ukraine за якісні спортивні призи для головних фінішерів.

_DSC1006

Ми вдячні всім ЗМІ, які підтримали інформаційно цей захід, щоб більше людей дізналося про еко забіг.

IMG_2224 (1)

Ми вдячні нашим численним волонтерам і волонтеркам, фотографам!

_DSC0925

Цей захід був першим великим івентом для нашої команди і ми отримали неймовірно корисний досвід створення компейну – інформаційної кампанії на підтримку руху за сортування сміття в Україні! Далі буде!

IMG_0662

Якщо ви хочете стати нашим партнером на наступний весняний забіг — пишіть нашому координаторові на info@nowaste.com.ua

Авторка фотографій Оленка Ангелова та Alyona Vityuk.

Повний фотозвіт — посилання на фото.

 

 

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *