, ,

Ми розробили постери-інфографіку про сортування сміття!

Отже, разом з українською іллюстраторкою з Івано-Франківська Христина Стринадюк ми пропонуємо вашій увазі авторські постери про найбільш поширені види ресурсоцінних компонентів упаковки — метал, пластик, скло і папір.

poster_paper

Нашою метою було показати, що сміття не завжди має огидний вигляд, навпаки, воно має вигляд ресурсу — матеріалів, які можна переробити та створити додану вартість в економиці країни.

Всі постери мають не тільки інформаційну складову у вигляді інфографіки, а ще й сповнені емоційності і лагідної любові до Природи. Нам дуже хотілося, щоб постери про сортування сміття виглядали як цікава ілюстрація з дитячої книжки — щоб від малюнків було тепло. Ці авторські постери мають свою енергетику, емоційність — вони живі.

Знімок екрана 2017-01-12 о 10.37.12 дп

 

Такою інфографікою ми наголошуємо, що сміття в результаті переробки стає новим товаром, сировина для якого не купувалася(не імпортувалася) за кордоном. Таким чином, вартість таких продуктів не зростає, а українські підприємства отримуючи прибуток, сплачують податки, які спрямовуються на розвиток міст та найменших населенних пунктів. І все це можливо за рахунок збирання вторсировини!

Але сміття має шанс стати вторсировиною ТІЛЬКИ якщо буде ретельно відсортовано у квартирі чи у офісі.

znimok-ekrana-2016-11-24-o-2-22-56-dp

Формуйте корисну звичку сортувати сміття — користуйтеся ще одним кошиком, в який будете складати ресурсоцінні компоненти упаковки.

Рятуйте їх від сміттєзвалищ вже сьогодні!

Сподіваємося, що школярам буде приємно передивлятися нашу інфографіку і пам’ятати, що сміття — це не огидний полігон, сміття — це ресурс!

znimok-ekrana-2016-11-24-o-2-21-33-dp

Пропонуємо вам купити примірники постерів про сортування, щоб підтримати проект Україна БЕЗ сміття , допомогти нам зростати і запровадити ще більше корисних проектів, у крамничці — тут.

Якщо ви хочете роздрукувати постери власними силами — ви можете завантажити оригінали макетів  для друку  за посиланням — ПОСТЕРИ ПРО СОРТУВАННЯ.

Екологічний проект “Україна без сміття” — це приклад сталого соціального підприємництва. Всі продукти і сервіс, який ви купуєте, підтримує нашу команду і дає поштовх до подальшого розвитку. Решта коштів, які залишаються після оплати адміністративних витрат, ми спрямовуємо на освітній проект для шкіл “Сортуй Заради Майбутнього!” та безкоштовний сервіс для киян — мобільний пункт прийому вторсировини #МайстерДобрихСправ.

Ознайомитися з іншими работами Христини Стринадюк можна тут

Детальніше про проект “Сортуй Заради Майбутнього!” — тут

Детальніше про проект #МайстерДобрихСправ — тут.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *