МАНІФЕСТ NO WASTE.

Наша ціль – нуль відходів на звалища!
Це сортування упаковки, компостування органіки, утилізація небезпечних відходів і високотемпературне спалювання неліквідного сміттєвого залишка.
Захоронення відходів на звалищах має піти у минуле, щоб наша земля знову стала домівкою для рослин, тварин, птахів і комах, корисних мікроорганізмів. А не для токсичних сполук і пластиків.
Наша організація не випадково з’явилася після подій на Майдані, ми вірили, що цей час – наш єдиний шанс швидко здійснити сміттєву реформу в Україні. Ми мріяли, що нам вдасться переконати владу у тому, що сортування відходів може зупинити стихійне захоронення сміття.
На жаль, з часом стало зрозуміло, що сміттєве питання не стало першочерговим у порядку денному новообраної влади.
Ми не стали гаяти час і почали будувати альтернативну сміттєву інфраструктуру – громадські станції сортування побутових відходів для звичайних людей. Які, як і ми потребували сучасного способу поводження зі сміттям – роздільного збору. Щоб жоден чиновник не зміг сказати публічно, що українцям не потрібно сортувати відходи і ми не здатні зробити таку практику своєю щоденною культурою.
За чотири роки роботи ми вивчили українську сміттєву галузь, знаємо всі її проблеми і головне – шляхи виходу з кризи. Ми адвокатуємо закони, які підтримують роздільний збір сміття і відповідальність виробників упаковки, з метою зупинити нескінченний потік відходів на звалища, яких сьогодні більше 40 тисяч.
Нуль відходів на звалища – це не утопія, це відповідальне ставлення до відходів, які ми продукуємо і спрямовуємо на відповідний спосіб поводження – сортування, компостування, утилізацію чи знешкодження.
Приєднуйтеся до руху NO WASTE!
Шукаємо відчайдух з громадського сектору, які зацікавлені відкрити громадську станцію сортування у своєму місті — напишіть нам — info@nowaste.com.ua
0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *