Кришка Project.

З 1 серпня кожен киянин може принести кришки, зібрані вдома або на роботі, в найближчий супермаркет мережі VARUS і залишити їх в прикасовій зоні в спеціальному контейнері з наклейкою.

 

img_0218

Кришки можна приносити до торговельної мережі або збирати самостійно всією школою. За кожні 100 кг зібраних кришечок школа отримує 2 муляжа з екологічно чистого пластику (PLA – на основі кукурудзяного крохмалю) – 3D модель серця або молекулу водню, або різнокольоровий пазл, який допоможе дитині швидше запам’ятати будову внутрішніх органів людини.

img_0368

Ідея проекту народилася завдяки гострій проблемі забруднення навколишнього середовища. Сьогодні українцям дуже складно повірити в те, що сміття може бути ресурсом і приносити користь. Населення України майже не сортує побутові відходи, і не вважає, що здача 2 кілограм пластикових пляшок здатна принести їм суттєвий дохід. Ми хочемо змінити цю думку і показати як ретельно відсортоване сміття перетворюється в новий корисний продукт, і як саме це рятує природу від численного пластикового сміття.

Суть проекту «Сортуй заради майбутнього» полягає в тому, що школярі та кияни будуть сортувати та збирати власні пластикові кришки від напоїв, які будуть обмінювати на шкільні навчальні посібники для уроків природознавства.

Очікуємо, що за перший рік проекту ми врятуємо від звалищ понад 500 тонн цінного пластика, який повернемо в виробничий процес українських підприємств. А київські школи зможуть безкоштовно отримати близько 5 тисяч навчальних посібників.

img_4889

 

Стратегія розвитку передбачає поширення проекту протягом 2017 року в інші регіони України при підтримці локальних екологічних ініціатив.

Якщо школа хоче самостійно збирати кришечки та отримати спеціальний контейнер для збору — звертайтеся до нас!

Кожен громадянин, або представник бізнесу може стати меценатом впровадження проекту обміну кришок на навчальні шкільні посібники Кришка Project у своїй школі. Ми підготували оптимальний кошторис, який передбачає закупівлю необхідної кількості боксів та постерів.
 Ознайомитися з публічним кошторисом можна тут: http://bit.ly/2eEngSY

Будемо раді співпраці з іншими містами України.

Організатор: ГО «Україна без сміття”.

Мета громадської організації – пропаганда і впровадження європейської системи управління відходами – сортування сміття.

www.nowaste.com.ua

img_0207

 

Партнер: VARUS. Національна мережа супермаркетів, представлена на ринку продуктового роздробу України компанією «Омега». Перший супермаркет мережі відкрився в 2003 році в Дніпропетровську. Зараз VARUS налічує 59 магазинів в Україні.

www.varus.ua

Адреси київських магазинів, що беруть участь в акції:

пр-т Перемоги, 129
Харьківське шоссе, 160
пр. Оболонський, 20-А
пр. Бажана, 10-А
ул. Вишгородська, 45-А/5
ул. Васильківска, 34
ул. А.Малишка, 3 (ТЦ «Дитячий світ»)
Бульвар Перова, 36 (ТЦ «Квадрат»)
ул. Оноре де Бальзака, 91/29-А (ТЦ «Квадрат»)
пр.Правди,3а

Довідка: PLA пластик- біорозкладаний, біосумісний, термопластичний, аліфатичний поліефір, мономером якого є молочна кислота, не токсичний і безпечний для дітей. Сировиною для виробництва служать щорічно поновлювані ресурси, такі як кукурудза і цукрова тростина.

Контакт для зв’язку:

 Євгенія Аратовська,

ГО “Україна без сміття”

info@nowaste.com.ua

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *