,

Кейтерінгова компанія «Сіль та Перець» — 100% сортування відходів!

Більше року ми проводимо освітні лекції про сортування сміття та сталий вибір для працівників організацій. Кожний семінар – це нові враження, нові запитання, задоволення від того, що еко свідомих людей в Україні стає все більше і більше.

img_1615

Цього разу ми завітали до кейтерінгової компанії “Сіль та Перець”. Директор компанії, а по сумісництву кліматичний активіст Валентин Низковолосов запросив нас до себе , щоб розповісти про сортування сміття своїй команді. Яка складається не тільки з менеджерів, але й з кухарів.

img_1606

Цікаво, і ми вже писали про це влітку, компанія впровадила часткове сортування сміття а також компостує свої органічні відходи – яких тут, звісно, утворюється більше, ніж в звичайній організації. Відходи кухні, а також залишки їжі, які лишаються після фуршетів потрапляють у спеціальний компостер (за виключенням продуктів, які можна вживати – їх віддають компаніям замовникам, переклавши в спеціальний біо посуд, який з часом розкладається в умовах компостеру).

img_1608

Шари органіки пересипаються сумішшю ефективних мікроорганізмів з піском та тирсою, волога швидко уходить у грунт та підживлює корені сосни, яка росте поряд, залишки органіки вже через рік стануть компостом – природним добривом.

img_1611

Ми починаємо лекцію зі знайомства к корисними матеріалами у сміттєвому кошику – це так звана вторсировина та відходи упаковки – папір, скло, метал та полімери.

fullsizeoutput_c37

Розповідаємо про види упаковки, які в Україні, на жаль, не переробляються, робимо поради, якими упаковками їх можна замінити, дивимося на перелік закупівель, щоб прибрати з них тару, яка не буде перероблена – не завжди, але альтернативу можна знайти.

img_1638

Наприкінці лекції – час для запитань – цього разу їх було небагато – по-перше, персонал вже підготовлений, по-друге – ми все дуже досконало розповіли на лекції.

fullsizeoutput_c3b

Не обійшлося без приємних подарунків. Компанія “Сіль та Перець” відгукнулася на нашу пропозицію стати меценатом освітнього проекту для українських школярів “Сортуй заради майбутнього!” і надала фінансову підтримку громадській організації “Україна без сміття”(має неприбутковий статус для залучення коштів організацій та граждан на впровадження своїх екологічних проектів) на закупівлю коробок для паперу для шкіл міста Радомишль(Житомирська область), куди ми поїдемо вже цього тижня.

img_1679

Якщо ви хочете провести лекцію для персоналу своєї компанії та стати меценатом освітнього проекту для школярів – надсилайте запит на пошту info@nowaste.com.ua

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *