Фізмат Ліцей — Сортуй з інтелектом!

Наша освітня експериментальна програма «Сортуй Заради Майбутнього» в київських школах триває.

На цей раз ми побували в Фізико-Математичному Ліцеї (пр-т Академіка Глушкова, 6). Тут навчаються надзвичайно обдаровані діти з усієї країни — переможці міжнародних конкурсів, Олімпіад з фізики, математики, астрономії, хімії та інформатики.

IMG_7941

Вже на першій лекції ми були приємно вражені тим, що учні самостійно налагодили збір ПЕТ пляшок, кришечок і батарейок. Вкотре отримали підтвердження того, що люди, які сортують своє сміття, не тільки відрізняються високою культурою, але й інтелектом.

IMG_7942

Цього разу на лекції розповідали учасникам про те, як сортувати сміття в українських реаліях. Як отримувати дохід від зібраної вторсировини і де знайти партнерів, готових забирати і оплачувати макулатуру та інші цінні вторинні ресурси.

Після заходу хлопці приступили до збору макулатури, щоб перемогти в конкурсі «хто збере найбільше». Як ви пам’ятаєте, наш конкурс передбачає надання 1 екскурсії на вибір (а вибрати іноді буває складно):

  • Київська Мерія (вул. Хрещатик, 36);
  • Національний Банк України (вул. Інститутська, 9);
  • Адміністрація Президента (вул. Банкова, 11) .

IMG_7909

Через 2 тижні ми провели контрольне зважування і були сильно здивовані — кращий клас зібрав 527 кг !!! Виявляється, хлопцям дуже сильно допомогли батьки — хтось із них навіть привіз старий архів з роботи!

IMG_8071

Одноголосно хлопці проголосували за екскурсію до Адміністрації Президента, і зовсім скоро вирушать на Банкову (до речі, деякі випускники цього ліцею стали видатними державними діячами, і не виключено, що потиснувши руку Президенту на екскурсії, вони колись опиняться на його місці).

А ми йдемо в наступну школу … а значить — далі буде!

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *