,

Змінимо Україну разом у 2017!

Рік спливає і ми вже формуємо план дій на 2017 рік.

В цей рік станеться одна важлива подія. Згідно з угодою про Ассоціацією з ЄС протягом року Україна мусить змінити законодавство, що регулює поводження з відходами, на європейське. І головне – з 2018 року більше не можна буде скидати сміття на звалища без попереднього сортування. Всі корисні вторинні ресурси(папір,скло, метали, полімери) та небезпечні відходи(ртутьвмісні лампи, батарейки, техніка, лако-фарбова продукція, ліки, хімія, шини та інші) мають бути вилучені з загального сміття для подальшої переробки та утилізації.
 
Нам потрібно ще активніше готуватися до практики сортування, розповсюджувати інформацію про роздільний збір, надихати молодь на сталі зміни і пропонувати зручні рішення для сортування.
 
Отже, наш план дій у 2017 році виглядає так:
 
1. Провести рекламну соціальну кампанію на користь сортування сміття(біг борди, ролики, розробка компактних агітаційних матеріалів і методичок).
 
2. Впровадити проект компостування органічних відходів у ОСББ та парках міст.
 
3. Розробити проект сортування сміття на міських фестивалях і передати схему роботи іншим містам.
 
4. Впровадити освітній проект “Сортуй Заради Майбутнього” у школах Житомира, Миколайова, Києва, Івано-Франківська, Одеси, Вінниці, Чернівців, Ужгорода та Краматорська.
 
5. Розпочату власну переробку полімерних відходів.
 
Це амбітні цілі, але ми маємо досвід, щоб реалізувати кожну з них у життя.
 
Мусимо зізнатися, що самі ми не впораємося. Нам буде потрібна ваша допомога.
 
Якщо ви вірите, що ці цілі так само потрібні і вам, що вони дійсно покращать стан навколишнього середовища в Україні, простір у містах стане комфортнішим і безпечнішим, наші діти отримають якісну екологічну освіту і ми доведемо на практиці, що населення України готове до сортування сміття і прагне системних змін у галузі поводження з відходами, тоді ставайте нашим Меценатом на 2017 рік!
 
Як саме стати Меценатом 2017?
 
Для цього потрібно перерахувати на рахунок ГО “Україна без сміття” безповоротню фінансову допомогу у розмірі 365 грн(ви фінансуєте діяльність проекту у розмірі 1 гривня на день протягом 2017 року).
 
Перераховані кошти допоможуть нам профінансувати заплановані напрямки і отримати результат.

donation_2017_172_3145b055986f9bc8ea60d0fe3725769137f46a68

  1. Перерахувати кошти можна за допомогою Приват24.

Обирайте — ВСЕ УСЛУГИ/ПО УКРАИНЕ(ПЛАТЕЖ ПО РЕКВИЗИТАМ)/впишіть номер р/р 26007052758535 і автоматично підтягнуться реквізити ГО «Україна без сміття»/зробити благодійний внесок(не забудьте вписати ваш ПІБ, щоб ми вас знайшли і надіслали відзнаку Мецената).

Банківські реквізити ГО «Україна без сміття», неприбуткова організація :
ЄДРПОУ 40218263,
р\р 26007052758535,
МФО 300711

2. Перерахунок можна здійснити, наприклад, за допомогою liqpay за посиланням http://nowaste.com.ua/#help. Натисніть на кнопку ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ і введіть відповідну суму(365 грн).
 
До уваги організацій, які також хочуть стати нашим Меценатом 2017. ГО «Україна без сміття» має офіційно підтверджений податковою службою неприбутковий статус.
 
Кожен Меценат 2017 отримає від нас особливу відзнаку(до речі, надруковану з PLA(біо) пластику на основі рослинних компонентів – цукрової тростини та крохмалю) на стрічці з магнітом.
Ця відзнака буде нагадувати вам про те, що саме ви за цей рік доклали зусилля здійснити мрію багатьох українців про чисте і безпечне довкілля.
IMG_5877
P.S. Дуже вас просимо, напишіть нам свої дані для отримання відзнаки.
Нам потрібен ваш мобільний, номер НП та ПІБ і дату транзакції. Чекаємо на лист на пошту info@nowaste.com.ua
 
Ставайте нашим Меценатом 2017 і ми разом станемо рушійною силою, яка подолає проблему сміття в Україні!
 
Разом ми — СИЛА, яка здатна змінити світ.
0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *